„Sveikinu liberaliuosius socialdemokratus įstojus į valdančiųjų dešiniųjų gretas!“

Robertas Šarknickas. Viso gero buvusiems kairiesiems! 

2021 06 04

Suliberalėję Socialdemokratai lieka su Laisvės partija ir liberaliaisiais konservatoriais kartu. Po šio sprendimo, siūlau persėsti į dešinę pusę.

Nustokite meluoti, kad esate kairieji, jau gėda klausyti tą patį - "Mes kairieji, kairieji!" Laikas būtų daiktus pradėti vadinti tikrais vardais!

Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologas, filosofas profesorius Andrius Bielskis: "Aš nededu daug vilčių [red. - į naują LSDP pirmininkę V. Blinkevičiūtę], dėl to, kad jos retorinis populizmas gal yra gerai, bet, žinant jos karjerą, aš tuo populizmu netikiu. Kažkokiais aštriais, reikšmingais dalykais, kai reikia apsispręsti – ir tos pačios partnerystęs, ir panašiai, – ir per rinkimus ji neišsakė kažkokios aiškios pozicijos. Visada aptakiai“, – kalbėjo ką tik pasitraukęs iš socialdemokratų partijos narys.

Tai ir nebedėkite, gerb. profesoriau, jokių vilčių, nes šiandien dar kartą socdemai patvirtino, kad yra dešinieji, nuolatos balsuojantys su Laisvės partija ir liberaliaisiais konservatoriais.

Tokį sprendimą priėmė ketvirtadienį vakare posėdžiavusi partijos valdyba ir Seimo Socialdemokratų frakcija.
LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, komentuodama tokį partijos sprendimą, pabrėžia, kad partijos frakcija, dirbdama Seimo opozicijoje, yra aktyvi ir įgyvendina savo rinkimų programą.

Ar iš tiesų socialdemokratai yra socialdemokratai? Šį klausimą sprendžia nebe tik visuomenė, bet ir patys iš skyrių išeinantys socialdemokratai. O tai - jau rimtas ženklas. Tai įrodė tiek rinkimų rezultatai, tiek dabar vykstantys balsavimai Seime, kuriuose Blinkevičiūtės nedidelė socdemų komanda balsuoja vienodai su valdančiaisiais.

Keista klausytis tam tikros demagogijos iš partijos pirmininkės, kad socdemai priverstinai turi kiekvienam Lietuvos piliečiui pasakyti, jog jie yra tikrieji kairieji, o ne Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų sąjunga.

Suprantama, nėra taip lengva priimti V. Blinkevičiūtei tiesą, nes rinkėjai pasakė jau 2020 metų rinkimuose, kad tikri kairieji tapo Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų sąjunga, kuri įrodė, kad yra viena ir pagrindinė partija esanti Lietuvos žmonių pusėje. Tai buvo įrodyta per 2016 – 2020 metus, kai buvo keliami visiems sektoriams atlyginimai, vaiko pinigai, senjorams pensijos, mažinamas biurokratų, korupcijos skaičius, nebuvo leidžiama didinti maisto prekių kainų, būstų įsigijimo regionuose pagalba šeimoms, kultūros pasas visiems mokiniams ir panašiai.

Sveikinu liberaliuosius socialdemokratus įstojus į valdančiųjų dešiniųjų gretas!

Palinkėjimas Vilijai Blinkevičiūtei, gal jau nebevartokite žodžio kairieji. Juolab, kad jums, tai primena iš partijos išeinantys žinomos Lietuvos garbingos asmenybės.

Raudoną jūsų partijos simbolį rožę keičia juoda soalva, tenka apgailestauti, bet gal kas nors palaistys atsipeikėjimui. Būkite sveiki!