2019-09-18 | LVŽS frakcija aptarė nerimą keliančią STT ataskaitą dėl AB „Kelių priežiūra“

Rugsėjo 18 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos posėdyje buvo aptariama nerimą kelianti Specialiųjų Tyrimų Tarnybos (STT) paviešinta ataskaita dėl situacijos akcinėje bendrovėje (anksčiau – valstybės įmonėje) „Kelių priežiūra“.

Plačiau...
 

2019-09-18 | LVŽS frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo pasaulio lietuviams aktualias teisės aktų pataisas

LVŽS frakcijos Seime seniūnas ir parlamento narys Ramūnas Karbauskis registravo Seimo rinkimų įstatymo ir statuto pataisas, kurios leis pagerinti užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių balsavimo Seimo rinkimuose sąlygas.


Plačiau...
 

2019-09-17 | Europos parlamentarai ragins nutraukti Baltijos šalių žemdirbių diskriminaciją

Šiandien pradėti rinkti Baltijos šalių Europos Parlamento narių parašai po kreipimusi, kuriuo reikalaujama užtikrinti, kad Baltijos žemdirbių diskriminacija būtų nutraukta.

Plačiau...
 

2019-09-13 | Bronis Ropė. Ar V. Sinkevičius gali būti Žaliųjų/ELA partneriu Europos Komisijoje?

Ar Virginijui Sinkevičiui pakankamai artima „žalioji“ darbotvarkė? Ar jis turi pakankamai socialinio jautrumo? Ar jis gali būti laikomas Europos Parlamento (EP) Žaliųjų/Europos laisvojo aljanso (ELA) frakcijos kandidatu į komisarus?

Plačiau...
 

2019-09-12 | LVŽS sveikina Vyriausybės sprendimą organizuoti nacionalinį partijų susitarimą dėl švietimo politikos principų

LVŽS frakcija Seime vieningai pritaria Vyriausybei, kuri siūlo visoms partijoms drauge susitarti dėl šalies švietimo politikos principų bei gairių, pasirašant Nacionalinį susitarimą.


Plačiau...
 

2019-09-09 | Audronė Jankuvienė. Seimo rudens sesija: nuo socialinio verslo iki kultūros

Rugsėjo 10 d. prasidėjo Seimo rudens sesija. Vyriausybė pasiūlė į jos darbų programą įtraukti 144 įstatymų projektų paketus (atskirų įstatymų projektų – 465).

Plačiau...
 

2019-09-05 | LVŽS frakcijos nariai: Siūlomos įstatymo pataisos lengvins gydytojų darbą ir leis daugiau dėmesio skirti pacientams

LVŽS frakcijos Seime nariai Aurelijus Veryga, Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė registravo Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisas, kuriomis supaprastinama paciento sutikimo atlikti medicinines procedūras gavimo tvarka.

Plačiau...
 

2019-08-22 | LVŽS frakcijos Seime atstovai: Žmonėms - kokybiškos ir prieinamos savivaldos paslaugos

Siekiant, kad savivaldybės galėtų žmonėms pasiūlyti ir teikti kokybiškas paslaugas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo frakcijos atstovai susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi, asociacijos direktore Roma Žakaitiene ir kitais minėtos organizacijos atstovais.

 

Plačiau...
 

2019-08-21 | LVŽS yra užtikrinta dėl V. Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra užtikrinta dėl Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus tinkamumo, todėl jokios kitos kandidatūros nėra svarstomos.

 

 

Plačiau...
 

2019-08-21 | LVŽS taryba svarstys V. Pranckiečio likimą partijoje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) valdybos posėdyje, kuris vyko šių metų rugpjūčio 20 d., buvo priimtas sprendimas šaukti partijos tarybos posėdį šių metų rugsėjo 6 d. Tarybos posėdyje numatoma aptarti pasirengimą 2020 m. Seimo rinkimams, nustatyti kandidatų kėlimo vienmandatėse ir daugiamandatėje rinkimų apygardose principus, apibrėžti rinkimų kampanijos strategijos gaires bei pateikti informaciją apie LVŽS frakcijos Seime priimtus sprendimus.


Plačiau...
 

2019-08-19 | Bronis Ropė. „Kur dingsta Europos fondų pinigai?“

Šito klausimo iš žmonių sulaukiu keliamo dvejopai. Pirma – apie tai, ar tie pinigai kaip nors pasiekia gyventojus – juk niekas tiesiai į kišenę papildomų eurų nepasiūlo.

Plačiau...
 

2019-08-19 | Seimo narė Agnė Širinskienė: Registruotos įstatymo pataisos leistų padidinti prokurorų savivaldos ir atrankos skaidrumą

Seimo ir LVŽS frakcijos narės Agnės Širinskienės registruotos įstatymo pataisos leis didinti prokurorų savivaldos ir atrankos skaidrumą, nes numatytų Prokurorų ir Vyriausiųjų prokurorų atrankų bei Etikos, Atestacijos ir Egzaminų komisijų narių rotaciją.

 

Plačiau...
 

2019-08-16 | Valius Ąžuolas: Biudžetas turi būti subalansuotas, tačiau jame turi pakakti lėšų Vaikų pinigų ir NPD didinimui bei šalies socialinėm reikmėm

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas ir LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas kalbėdamas apie kitų metų šalies biudžetą sako, kad pastarasis turėtų būti subalansuotas, tačiau kartu ir leidžiantis didinti dirbančiųjų žmonių pajamas ar spręsti šalies socialines problemas.

 

Plačiau...
 

2019-08-14 | LVŽS frakcija pasipiktinusi R. Masiulio melu

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime nariai  yra pasipiktinę Susisiekimo ministro R. Masiulio skleidžiamu melu, neva jam buvo daromas spaudimas, reikalaujant išskirtinių žvyrkelių asfaltavimo sąlygų atskirose savivaldybėse.


Plačiau...
 

2019-07-29 | EP narys Bronis Ropė: Gausime didžiausią galimą ES paramą Lietuvos regionams

Europos Komisija, panašu, išgirdo EP nuomonę, atsižvelgė į mano ir kitų EP kolegų teiktus siūlymus reglamentams ir komitetams pateikė patikslintą statistiką dėl ES finansinės paramos       skirstymo Lietuvai ne kaip vienam, o kaip dviems skirtingo išsivystymo regionams. Tai reiškia, kad išlaikysime maksimalią galimą ES paramą Lietuvos regionams“, – sakė EP narys B. Ropė.

 

Plačiau...
 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų