2020-04-04 | Audronė Jankuvienė: sustabdyta miesto kultūros, sporto ir neformaliojo ugdymo įstaigų veikla - ar visos galimybės išnaudotos?

Sulaukusi nemažai sunerimusių kauniečių signalų, kreipiausi į Vyriausybės atstovą Kauno ir Marijampolės apskrityse, siekiant išsiaiškinti, ar visos galimybės Kaune išnaudotos stabdant kultūros, sporto ir neformaliojo ugdymo įstaigų veiklą, prieš imantis kraštutinių priemonių?

Plačiau...
 

2020-04-03 | Premjero Sauliaus Skvernelio kreipimasis į Lietuvos senjorus

Mieli Lietuvos senjorai, rūpindamasis dėl jūsų saugumo, noriu jums pristatyti Vyriausybės veiksmus.

Plačiau...
 

2020-04-03 | Medikams atlyginimai augs greičiau ir jie didės daugiau

Įvertinus iššūkius ir grėsmes, kylančias medikų bendruomenei kovojant su koronavirusu (COVID-19), nuspręsta ankstinti šiais metais numatytą galutinį medikų atlyginimų didinimo etapą, dėl kurio buvo sutarta pasirašant susitarimą su medikų profesinėmis sąjungomis. Taigi medikų algos didės nelaukiant rudens - jau balandį, o ne rugsėjį, kaip buvo numatyta.

Plačiau...
 

2020-04-02 | Bronis Ropė: Laikinai reikia reguliuoti maisto kainas

Tenka apgailestauti, kad Seimo posėdyje TS-LKD, liberalai ir dalis socialdemokratų sužlugdė Vyriausybės teiktą įstatymo projektą dėl kainų kontrolės. O juk dabar pats metas svarstyti laikiną kai kurių maisto produktų kainų reguliavimo galimybę, kad būtų įvertintos visos objektyvios kainų pokyčių aplinkybės ir būtų galima apsaugoti maisto produktų vartotojus nuo nepagrįsto kainų svyravimo ekstremalios situacijos metu.

Plačiau...
 

2020-04-01 | Valdantieji nesitraukia nuo tikslo kelti medikų atlyginimus bei gerinti jų socialines garantijas

LVŽS frakcijos Seime nariai Asta Kubilienė ir Darius Kaminskas registravo Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis siekiama papildomai numatyti socialines garantijas medikams ir kitiems sveikatos apsaugos specialistams, kurie dirba pavojingų užkrečiamųjų ligų židiniuose.

Plačiau...
 

2020-03-29 | Tikslinama atvejo apibrėžtis: bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į situaciją dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) plitimo Lietuvoje, tikslina atvejo apibrėžimą ir tiriamųjų grupes. Nuo šiol dėl galimos infekcijos gali būti tiriami visi, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai.

Plačiau...
 

2020-03-28 | Į Kauną atgabenta didžiulė asmens apsaugos priemonių medikams siunta

Šeštadienio rytą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su daugiau nei 3,2 mln. asmens apsaugos priemonių Lietuvos medikams. Iškrovus jos iš karto bus gabenamos 5 pagrindinėms ligoninėms, GMP centrams ir bus paskirstytos mobiliesiems punktams.

Plačiau...
 

2020-03-28 | Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba įspėja, kad vaistus, neva galinčius išgydyti nuo COVID-19, pardavinėja sukčiai

Virtualioje erdvėje vis daugėjant siūlymų įsigyti vaistų ir maisto papildų, kurie gydytų koronoviruso sukeltą infekciją, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba ir Europos vaistų agentūra primygtinai ragina žmonių nepirkti neaiškios kilmės produktų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Audronė Jankuvienė. Nepaprastoji padėtis: kiek ribojamos piliečių teisės ir laisvės?

Antra savaitė Lietuvos žinių portalai mirga antraštėmis dėl nepaprastosios padėties įvedimo. Praėjus vos porai dienų po Vyriausybės nutarimo šalyje paskelbti trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį ir karantiną, opozicijos nariai ėmė kelti klausimą, ar kovo 14-osios vakarą Vyriausybė neviršijo savo įgaliojimų.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Laimutė Matkevičienė. Susitelkime kovai su COVID-19

Mielieji, kreipiuos į kiekvieną, nuoširdžiai prašydama Jūsų klausyti Vyriausybės ekstremalių situacijų centro operacijų dėl koronaviruso nurodymų ir stengtis be panikos išgyventi šį sunkų laikotarpį. Patikėkite, kad ir Vyriausybė ir Seimas yra kartu su kiekvienu Jūsų ir daro viską, kad iš tos bėdos išeitume visi ir su kuo mažesniais nuostoliais.

Plačiau...
 

2020-03-26 | Stabdomas skolų išieškojimas į valstybės biudžetą iš gyventojų darbo užmokesčio

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui laikinai stabdyti išieškojimą į valstybės biudžetą iš skolininkų darbo užmokesčio ir jam prilygintų pajamų - pensijų, stipendijų ir kt. 

Plačiau...
 

2020-03-25 | Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau...
 

2020-03-25 | Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kreipimasis į visuomenę

Mieli Lietuvos žmonės, turbūt pirmą kartą nuo šios COVID-19 sukeltos krizės pradžios nebeužtenka tik epidemiologinių ar medicininių žinių. Nebeužtenka tik politinės valios ir gebėjimo priimti greitus sprendimus.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Kaip kiekvienas galime padėti kovoje su COVID-19?

Mūsų Vyriausybė atsakingai ėmėsi apribojimų, o tai leido apsisaugoti nuo ankstyvo viruso plitimo šalyje. Padėti nugalėti klastingą virusą galime tik suvieniję jėgas. Vieni iš mūsų savanoriauja ligoninėse, kiti - padeda senjorams. Galite tapti savanoriu, o gal pasiūlyti savo draugams ar kaimynams prisijungti prie savanorystės šiuo sudėtingu metu.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Parengtas virtualus žemėlapių rinkinys, leidžiantis analizuoti su COVID-19 pandemija susijusius statistinius duomenis

Lietuvos statistikos departamentas parengė virtualų žemėlapių rinkinį, leidžiantį analizuoti įvairius su Covid-19 virusu susijusius statistinius duomenis.

Plačiau...
 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų