200 Eur vienkartinės išmokos pasieks senjorus ir socialiai pažeidžiamas grupes

Jau šią savaitę 200 eurų vienkartinės išmokos pasieks senjorus ir socialiai pažeidžiamas grupes 

2020 08 03

Siekiant paskatinti vartojimą ir kompensuoti finansinius žmonių praradimus dėl COVID-19 pandemijos, valdančioji dauguma Seime dar šių metų gegužės mėnesį pritarė Vyriausybės siūlymui išmokėti 200 eurų vienkartines išmokas senjorams ir socialiai pažeidžiamoms grupėms.

Gera žinia, kad šios vienkartinės 200 eurų išmokos pensininkams ir neįgaliesiems bus pradėtos mokėti jau šią savaitę! Svarbu paminėti, kad vienkartinės išmokos priklauso kiekvienam šalies senjorui, kuris gauna senatvės pensiją, išankstinę pensiją, netekto darbingumo (invalidumo) ar našlio bei našlės pensijas.

Kita gera žinia yra ta, kad tokias vienkartines išmokas gaus ir tie žmonės, kuriem yra mokamos kompensacijos už ypatingas darbo sąlygas ar netekus maitintojo. Taip pat, 200 eurų išmoka priklauso ir gaunantiems socialines pensijas ir tiems žmonėms, kuriems priklauso šalpos išmokos.

Remiantis Sodros duomenimis, viso bus išmokama apie 180 mln. eurų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai pavaldi Sodra informuoja, kad didžiąją dalį žmonių, kuriems priklauso vienkartinė 200 eurų išmoka, pinigai pasieks iki šio mėnesio, rugpjūčio, pabaigos.