2009-04-21 | Mišri Seimo narių grupė: Neskatinkime kaimo įstaigų naikinimo

Pateiktame transporto lengvatų įstatymo projekte siūloma panaikinti transporto lengvatas kaimuose ir miesteliuose esančių mokyklų mokytojams, sveikatos priežiūros įstaigų gydytojams ir slaugytojams, socialinių paslaugų įstaigose ir seniūnijose dirbantiems pedagogams, socialiniams darbuotojams, kultūros ir meno įstaigose dirbantiems kultūros darbuotojams. Tokiu būdu vykstantys į darbą ir iš jo kaime dirbantys specialistai patirs finansinius nuostolius, dalis jų galbūt pasirinks arčiau esančią darbovietę ir visa tai dar labiau paskatins naikinti kaimo mokyklas, ambulatorijas ir kultūros įstaigas. Atkreiptinas dėmesys, kad minėtų darbuotojų atlyginimai yra nedideli, jų padidinimui šiuo metu jokių galimybių nėra. Pažymėtina, kad savivaldybių vadovai į darbą važiuoja tarnybiniu transportu arba gauna kompensacijas už savo transporto naudojimą. Nemažas išmokas gauna ir savivaldybių tarybų nariai.

Ar panaikindami šias transporto lengvatas neskatiname švietimo, medicinos ir kultūros įstaigų sunaikinimo kaime?

Ekonominė krizė amžinai nesitęs, o sunaikintas įstaigas nebus lengva atkurti.
 

Mišrios Seimo narių grupės vardu – Seimo narė Rima Baškienė

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų