Noriu atsiprašyti opozicijos, kad atėjom dirbti ir griauti klanus. Atsiprašome, kad padidinome vaiko pinigus, atsiprašome, kad net 3 kartus didinome nukirptas pensijas.

Robertas Šarknickas. Noriu atsiprašyti opozicijos, kad atėjome dirbti - griauti klanus, didinti vaiko pinigus ir atstatyti nurėžtas senjorų pensijas

2020 09 16

Vyksta eilinis bandymas visais įmanomais būdais gauti valdžią - per smegenų plovimą žmonėms ne be žemai puolusių medijų pagalbos, taip pat Seimo posėdžiuose. Purvo pylimas jūsų arkliukas, tik kur jus, konservatoriai, tai nuneš?

Po Premjero 2020-09-16 atsakymų į opozicijos klausimus dėl neva neteisingų sprendimų, panaudojant valstybės lėšas, skirtas gelbėti žmonių sveikatas ir net gyvybes nuo vis dar pasaulyje slankiojančio viruso, supratau, ko norit jūs, konservatoriai, ir kodėl jums netinka valstiečiai. Kodėl netiko ir netiks jūsų siekiams grąžinti tai, kas jums, bet ne paprastiems žmonėms, yra naudinga.

Noriu atsiprašyti opozicijos, kad atėjom dirbti, griauti klanus, atsiprašome, kad padidinome vaiko pinigus, atsiprašome, kad net tris kartus didinome jūsų nukirptas pensijas senjorams, ką, beje, konstitucinis teismas pripažino kaip neteisėtą jūsų naktinį darbą. Atsiprašome, kad krašto apsaugai skyrėme 2 % lėšų, kuriuos buvote nukirpę ir skurdinote Lietuvos kariuomenę.

Atsiprašome, kad didinome atlyginimus medikams, slaugytojams, mokytojams, statutiniams darbuotojams. Ir labiausiai atsiprašome, kad nebeleidome vogti iš Lietuvos, kad panaikinome jūsų milijardines skolas Sodroje, sukaupėme apie milijardą rezervo, kurio dėka įveikėme COVID-19 ekonominę krizę.

Dabar prieš pat rinkimus rengiamas neregėtas šou eina link finišo tiesiosios. Prabudo ir kitos partijos, kurios negebėjo valdyti valstybės. Viena televizija net reitingus opozicijai per naktį pakėlė iki 42 %, nurodė ją kaip pirmaujančią, o kitą dieną staiga dingo. Čia taip dirba mūsų nacionalinė televizija, išlaikoma už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus.

Meluok, transliuok ir mokėk didelius pinigus, nes privalai bet kokia kaina laimėti, tegu palūžta Premjeras, nesvarbu jo šeima, vaikai, artimieji. Bet viskas turi sugrįžti ir būti taip kaip buvo prieš keturis metus: emigracija, dar didesnis skurdas, politikų nepagarba žmonėms.

Sakyčiau jums vos nepavyko, bet Premjeras nepasidavė. Dabar jam noriu palinkėti su visa savo komanda sveikatos ir laikykitės, Premjere, laukia dar ne vienas mūšis. Jūsų, konservatoriai, samdomos juodosios technologijos už valstybės pinigus puikiai dirba, jūs šitą mokate labiausiai.

Deja, bet turiu rašyti, kad tai yra politinė reklama. Nors tai nėra politinė reklama, tai nuolatinė ketverių metų kova už tiesą ir socialinį teisingumą! Būkite budrūs spalio 11 d. Jei esate drąsūs, kviečiu dalintis ir nebijoti jų.