„Keista, dabartinė valdančioji dauguma, kuri pati kartu su Lietuvos ir skirtingų partijų žmonėmis priešinosi, kad nebūtų sunaikinta mūsų tauta, kad būtų išsaugota kalba, tradicijos, dabar pati savo rankomis naikina.“

Robertas Šarknickas. Liberali valdžia grėsminga tautos vertybėms

2024 06 27

Kultūra, tradicijos, kalba, papročių puoselėjimas, tapatybės saugojimas, simboliai yra kiekvienos save gerbiančios tautos garbės dalykas.

Deja, bet laikytis tokios pat nuostatos LR Seime jau nėra lengva, nes dabartiniame Europos Parlamente vis labiau pasigirsta minčių dėl federalizacijos, teiginių, kad Europa turi būti viena bendra valstybė tik su keliomis kalbomis, sumaišytomis tradicijomis, sumaišytais papročiais, milijoninių miestų formavimu, taip siekiant žingsnis po žingsnį naikinti regionus.

Yra pagrindas kalbėti ir vėl ginti savo LR Konstituciją, pamatines jos vertybes, kol ne vėlu. Per pastaruosius metus Lietuvos liberalios valdančios valdžios dideli užmojai naikinti valstybingumą nesibaigia (nes anot jų - modernu), ir toliau yra tariamasi su Briuselio kai kurių liberalių požiūrių partijomis.

Keista, dabartinė valdančioji dauguma, kuri pati kartu su Lietuvos ir skirtingų partijų žmonėmis priešinosi, kad nebūtų sunaikinta mūsų tauta, kad būtų išsaugota kalba, tradicijos, dabar pati savo rankomis naikina.

Dabartinė liberali valdžia suskirstė mūsų šalį į dvi Lietuvas: buvo grėsmė, kad regionai liktų be didelių finansavimo lėšų; svetimos raidės atsirado lietuviškuose pasuose, ir dar ne pabaiga, žadama „prastumti“ diakritinius ženklus į lietuviškus dokumentus; vyksta asmenybių žeminimas; visose švietimo įstaigose aptikta narkotinių medžiagų pėdsakų (pasekmė - dekriminalizuoti narkotikus); panaikinti referendumai žmonėms išreikšti savo nuomonę priimant valstybei jautrius klausimus (įstatymus); be ESBO stebėtojų vyko rinkimai į LR Prezidentus; Akivaizdu, kad ši liberali politika Lietuvoje tinka kai kuriems Briuselyje, tačiau tik ne mums, ne Lietuvos žmonėms.

Taip pat akivaizdu, kad liberalios jėgos Europos Parlamente vis ryžtingiau imasi drąsių veiksmų ardyti Lietuvos pamatus vardan vienos Europos valstybės – federalizacijos. Bet tokiems užmojams vis daugiau atsiranda valstybių tam reiškiniui priešintis, o tai yra geri ženklai, tik pas mus tyla, bet džiugu, kad Lietuvos žmonės protingiau mąsto nei kai kurie LR Seime politikai, kuriems svarbiau yra narkotikų dekriminalizavimas ir kiti pavojingi tautai parengti ir rengiami projektų įstatymų projektai.