„Socialiniai tinklai tapo priemone, kurioje valdžią kritikuojantys politikai gali laisvai reikšti savo mintis, betarpiškai bendrauti su rinkėjais.“

Ramūnas Karbauskis. Turime kitą nuomonę, todėl kovosime prieš norą mus užtildyti

2023 06 19

Socialiniai tinklai tapo priemone, kurioje valdžią kritikuojantys politikai gali laisvai reikšti savo mintis, betarpiškai bendrauti su rinkėjais. Tačiau kai kurie iš socialinių tinklų turi spragų, kurias išnaudoja oponentai. Tokiu būdu siekiama, kad dominuotų viena nuomonė, viena ideologija, nebelieka jokios minčių įvairovės.

Suprantu, kad ir mano asmeninėje Facebook paskyroje publikuojami tekstai, nuotraukų albumai jau nebepasiekia jūsų taip, kaip pasiekdavo anksčiau. Galiu įtarti, jog politiniai oponentai „rašo skundus“ dėl jų turinio. Yra toks įrankis ir jį puikiai išnaudoja taip vadinami „trolių fabrikai“. Tačiau, Jūs puikiai žinote, kad kai kuriuos iš mano straipsnių publikuoja Lietuvos portalai, tad problema tikrai ne tekstų turinys.

Todėl kviečiu visus, kurie nori matyti mano, šešėlinės Vyriausybės, LVŽS politikų, politologų, apžvalgininkų tekstus, tapti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Facebook paskyros lankytojais, nes ten mūsų skelbiamų tekstų kol kas neblokuoja.

Nuotraukų albumus ir renginių anonsus kviečiu pasižiūrėti kaskart užėjus į mano asmeninę Facebook paskyrą. Taip pat kviečiu prenumeruoti YouTube „Opozicijos televizijos“ kanalą, kuriame žurnalistai ir politikai kalba apie visas aktualiausias problemas bei įdomiausius įvykius.