„Jei neateisime balsuoti – laimės konservatoriai. Ateikime. Vardan Kovo 11-osios idealų ir vardan Tautos išlikimo.“

Ramūnas Karbauskis. Sustabdykime liberalų primetamas ideologijas! Dabar – arba bus per vėlu!

2024 06 04

Privalome neleisti valdžiai vietoje pagalbos Ukrainai provokuoti Lietuvos dalyvavimą kare. Mes turime mokėti apsiginti, bet siekime taikos. Mes turime sustabdyti Lietuvos ir Europos liberalių politikų pastangas mūsų visuomenei primetinėti nepriimtinas ideologijas, narkotikus, alkoholį, beveik šimtą lyčių, kai jos yra dvi, Stambulo konvencijas ir t.t.

Europos Parlamente – vertybinis lūžis!

Europos Parlamente po šių rinkimų prognozuojamas vertybinis lūžis. Daugėja šalių, kurios atsisako pražūtin vedančios liberalios politikos ir grįžta prie tradicinių vertybių bei šeimų gerovės didinimo, darbo vietų, infrastruktūros savo šalių piliečiams kūrimo.

Mes, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, šiandienos Lietuvoje likome VIENINTELĖ nacionalinė partija, nuosekliai atstovaujanti tradicinės šeimos politikos linijai, ir esame pasiruošę papildyti tikrųjų konservatyvių Europos jėgų aljansą, kuris dirbs tradicinių vertybių ir mums visiems suprantamo požiūrio į žmogų, valstybę ir jos identitetą pagrindu.

Lietuvos konservatorių ir socialdemokratų klystkeliai

Mes matome, kaip Lietuvos konservatoriai su socialdemokratais ir kitomis partijomis pasidavė liberalioms jėgoms, jie nori Lietuvos švietimą atiduoti nevienareikšmiai vertinamų ideologijų fondams ir fondeliams, kurie augintų tolstantį nuo šeimos ir savo valstybės žmogų. Jie tai vadina progresyvia politika. Mes – akligatviu Lietuvai ir jos žmonėms. 

Mūsų stiprybė Europos Parlamente – dirbantys Lietuvai politikai

Mūsų partijos kolega Bronis Ropė yra vienas daugiausiai su teisėkūra dirbusių europarlamentarų, ir tai rodo oficiali statistika, kai tuo metu konservatorių kubiliai, juknevičienės su maldeikienėmis visus lenkia tik kalbomis ir įrašais socialiniuose tinkluose. Teisėkūra jiems neįdomi, nes jie nieko Lietuvos žmonėms nesiūlo – jiems nerūpi žemdirbiai, vartotojai, pacientai ir kt.

Žmonės turi tai žinoti. GANA YRA GANA!!!

Tikra įtaka – įstatymų leidybos procesas

Ne žinutės socialiniuose tinkluose ar teisinių galių neturinčios rezoliucijos dėl užsienio politikos (nors ir labai matomos būtent Lietuvos viešojoje erdvėje) yra tikroji įtaka, o būtent – įsitraukimas į įstatymų leidybos procesą Europos Parlamente, ką mūsų atstovas ir darė visus šiuos metus.

Bronio Ropės svetainėje galite pamatyti, kokias sumas jam vienam pavyko iškovoti Lietuvai. Tai daugiau nei 2 mlrd. eurų! O kiek iškovotume, jei taip dirbtų visi? Visi mūsų sąraše esantys politikai yra pasiruošę taip dirbti.

Europos Parlamento rinkimai – lemiama kova!

Sekmadienį Lietuvoje vyks Europos Parlamento rinkimai. Liberali Lietuvos valdžia džiaugiasi, kad pavyko šiuos rinkimus surengti atskirai nuo Prezidento rinkimų, todėl į juos ateis gerokai mažiau žmonių. Mažas aktyvumas konservatoriams – vienintelė galimybė sulaukti geresnio rezultato.

Jei neateisime balsuoti – laimės konservatoriai. Ateikime. Vardan Kovo 11-osios idealų ir vardan Tautos išlikimo.

Viešoji erdvė – liberalų manipuliacijos!

Pastaruoju metu kiekvienas Lietuvos pilietis galėjo pastebėti, jog viešoje erdvėje pradėjo dominuoti informacija apie valdančiąsias partijas ir socialdemokratus. Nesupratote, kodėl jie gretinami draugėn? Taip, nes jie – vienodai liberalūs, nesvarbu, ar socialdemokratais, ar konservatoriais, laisviečiais ar liberalais besivadintų.

Kviečiu dalyvauti rinkimuose – Lietuvos ateitis mūsų visų rankose!

Absoliučiai daugumai Lietuvos žmonių jau gana liberalios politikos, ir tai parodė Prezidento rinkimų antrasis turas, kuriame liberalai patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi didžiausią opozicinę frakciją Seime, vienintelę Lietuvos istorijoje veikiančią šešėlinę Vyriausybę, bet mūsų veikla yra dirbtinai ignoruojama.

Mes nepavargsime, bet jėgos nelygios. Tam reikia Jūsų, Lietuvos žmonės, paramos ir palaikymo. Viskam yra ribos, net liberaliųjų konservatorių ir socialdemokratų visagalybei – nubrėžkime jiems raudonas linijas savo balsu Europos Parlamento rinkimuose!

Prieš 36-erius metus, birželio 3 dieną, užgimė Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis. Te 2024-ųjų birželis tampa Lietuvos Valstybės Sąjūdžio pradžia!

Kviečiu ateiti į Europos Parlamento rinkimus ir balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą Nr. 5!