„Šiais metais treji rinkimai, Tauta turi galimybę išreikšti savo valią. Bus taip, kaip nuspręs dauguma. Svarbu, nusivylimo nepaversti abejingumu.“

Ramūnas Karbauskis. Pagaliau! Valdžia kažką nuveikė

2024 05 10

Koks stebuklas ir kokia laimė ištiko valdančiąją daugumą – pagaliau pavyko atidirbti alkoholio magnatams už visas jų kančias ir žeminimus politinės korupcijos byloje. Šitiek darbo ir pastangų nenuėjo veltui – Seimas priėmė Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus, kuriais liberalizavo alkoholio prekybą bei reklamą! Valdanti dauguma pagaliau pasiekė kažką, dėl ko dirbo visą šią kadenciją. Alkoholio gamintojų investicijos į liberalias partijas atsipirko!

O savo rinkėjams konservatoriai, liberalai ir Laisvės partija pagaliau turės kuo pateisinti buvimą valdžioje. Pergalė didelė, galima ją vadinti istorine, ypač jiems patiems šaukiant apie neišvengiamą karą. Dabar Lietuvos saugumas gerokai sustiprės! Dabar liko tik legalizuoti narkotikus, išdalinti visiems ginklus ir galėsim pretenduoti į laimingiausios, saugiausios šeimai ir vaikams valstybės titulą!

O jeigu rimtai, patarkit, kaip būtų galima apibūdinti šiuos nevykėlius valdžioje? Visi, pradedant policija, baigiant medikais ir mokslininkais, sakė, kad alkoholio ribojimai duoda teigiamus rezultatus - mažėja psichozių nuo alkoholio, smurto, mažiau mirčių darbe ir t.t. Tačiau šiai valdžiai kažkas svarbiau nei žmonės.

Šiais metais treji rinkimai, Tauta turi galimybę išreikšti savo valią. Bus taip, kaip nuspręs dauguma. Svarbu, nusivylimo nepaversti abejingumu.