„Mūsų šešėliniai ministrai ministerijos rūsių TikToko siužetų filmavimui nenaudoja.“

Ramūnas Karbauskis. Atsakymas ekonomikos ir inovacijų ministrei A. Armonaitei

2022 08 30

Ponia ministre, Jus, matomai, kažkas suklaidino. Jūs viešai teigiate, jog Šešėlinė Vyriausybė subyrėjo. Jūsų dideliam nusivylimui, mano vadovaujama Šešėlinė Vyriausybė ne tik nesubyrėjo, bet ir sustiprėjo. Teikia Jūsų Vyriausybei racionalius ir gerai apsvarstytus siūlymus, nagrinėja problemas, pasitelkia darbui ekspertus ir remiasi pažangiausių šalių patirtimi.

Praėjusioje kadencijoje opozicija net nesistengė tokios Vyriausybės suformuoti, nes čia reikia daug dirbti, o ne tik oponuoti dėl oponavimo. Suprantu Jūsų svajonę, kad mes subyrėtume dar ir dėl to, kad tiek mūsų frakcija, tiek Šešėlinė Vyriausybė, kas kartą atkreipdamos dėmesį į problemas, rodo, jog galimi kiti sprendimai, kurie nenuskurdins ir nenuvarys Lietuvos į visišką užribį, o programuos ekonomikos augimą ir žmonių gerovę, necenzūruos, nebaugins, nesityčios iš žmonių.

Skirtingai nuo Jūsų atstovaujamos Vyriausybės, kurioje dirba tik nepakeičiamieji, mūsų Vyriausybėje pradėjo dirbti du nauji ministrai, pakeitę anksčiau tas pareigas ėjusius ministrus. Taip pat mūsų šešėliniai ministrai ministerijos rūsių TikToko siužetų filmavimui nenaudoja. Mūsų ministrai nusiteikę rimtai, atsakingai žiūri į savo pareigas, nors jokio
atlyginimo už šį darbą negauna.

O vertinant visą jūsų Vyriausybės darbą – jūsų Vyriausybė dirba taip blogai, kad Šešėlinė Vyriausybė jau nebespėja teikti rekomendacijų, kaip taisyti jūsų daromas klaidas bei spręsti Lietuvai tenkančius iššūkius. Todėl kviečiu nebesivadovauti pagieža, kuri matyt kyla iš to, kad nesugebate susitvarkyti ir neskleisti melo apie Šešėlinę Vyriausybę. Pasipūtimas ir arogancija tikrai nepadės paslėpti Jūsų klaidų ir neveiksnumo. Verčiau priimkite konstruktyvią kritiką ir mūsų pasiūlymus.
Juo labiau, kad kilus energetinei krizei, tik Šešėlinė Vyriausybė ėmėsi ieškoti išeičių. Tikroji Vyriausybė išsilakstė atostogų, o tie, kurie liko, sugebėjo tik apkaltinti žmones ir pasakoti pasakas apie tai, kaip Lietuvą būtų išgelbėjusi Visagino atominė elektrinė.

Jau artimiausiomis dienomis Seime registruosime būtinus įstatymų projektus, kurie padės Lietuvai greičiau įveikti šią krizę. Šį kartą mes padarėme darbą už jus, nes žmonės laukia skubių sprendimų. Ir labai viliuosi, kad neatmetinėsite mūsų siūlymų vien todėl, kad jie rengti ne jūsų, kaip tai darote nuolatos.

Ir pabaigai – niekada nepamirškite, kad gali nutikti taip, jog pirmoji subyrės tikroji, o ne Šešėlinė Vyriausybė.