Pirmojo posėdžio metu ministrai tarsis dėl Nacionalinio susitarimo dėl švietimo, priims memorandumą dėl kovos su COVID-19 pandemija valdymo Lietuvoje bei teiks savo pasiūlymus kitų Lietuvai aktualių klausimų sprendimui.

LVŽS šešėlinė Vyriausybė renkasi į pirmąjį atvirą posėdį 

2021 02 10

Šį ketvirtadienį, vasario 11 dieną, 11 val. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) šešėlinė Vyriausybė renkasi į pirmąjį posėdį.

Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, siekdama visuomenės gerovės bei darbų tęstinumo, daugiausia šiuo metu Seimo opozicijoje mandatų turinti partija suformavo šešėlinę Vyriausybę, kuri teikia savo programą, kaip alternatyvą valdančiųjų – konservatorių ir liberalų – Vyriausybės programai. Tai pirmoji šešėlinė Vyriausybė šalyje, kuri dirbs nuolatos, pagal patvirtintą darbo reglamentą ir programą.

„Šešėlinės Vyriausybės programa buvo intensyviai rengiama keletą pastarųjų mėnesių ir apima, kaip ir privalu Vyriausybės programai, visas valstybės gyvenimo sritis. LVŽS, priešingai nei dabar valdančiojoje daugumoje esančios partijos, savo programoje pabrėžia tradicinę šeimą, kuriai valstybė turi užtikrinti visus reikiamus resursus vystytis ir augti, mokytis ir dirbti, būti sveikiems ir saugiems, gyventi švarioje aplinkoje“, – taip šešėlinės Vyriausybės programos nuostatas apibūdina LVŽS pirmininkas.

Pasak Ramūno Karbauskio, pirmojo posėdžio metu ministrai tarsis dėl Nacionalinio susitarimo dėl švietimo, priims memorandumą dėl kovos su COVID-19 pandemija valdymo Lietuvoje bei teiks savo pasiūlymus kitų Lietuvai aktualių klausimų sprendimui.

Pirmasis šešėlinės Vyriausybės posėdis vyks vasario 11 d., 11 val. LR Seimo I rūmų, Konstitucijos salėje. Posėdis bus atviras ir transliuojamas Seimo Youtube kanale

Po posėdžio ministrų kabinetas bendraus su žiniasklaidos atstovais ir atsakys į klausimus.

Posėdžio darbotvarkė