„Aš Egle visiškai pasitikiu. Žinau, kad ji visada bus sąžininga, teisinga ir kiekvienoje situacijoje išliks žmogumi.“

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, buvęs Kupiškio rajono meras Leonas Apšega: „Jei dabar rinkčiausi sau įpėdinį į mero pareigas, juo būtų Eglė“

2023 09 25

Aš per savo gyvenimą esu daug matęs ir patyręs, matau, kuriais žmonėmis galima pasitikėti ir jiems patikėti svarbiausius darbus. Jei dabar rinkčiausi sau įpėdinį į mero pareigas, juo būtų Eglė Blaževičienė. Sakau tai drąsiai, nes mačiau, kaip ši jauna moteris žengė pirmuosius žingsnius politikoje ir kokios vertybės ją užaugino iki Kupiškio rajono merės.

Jos entuziazmas, sveikas užsispyrimas, optimizmas, tyras požiūris į savivaldą bei jos valdymą, idėjos mūsų kraštui, pagarba žmonėms – tie jos privalumai, kurių šiandien neturi kiti kandidatai. Ir tai yra priežastis, kodėl įsigalėjusiomis besijaučiančios asmenų grupės taip bijo šios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškeltos kandidatės. Bijo, nes ji, kartu su savo stipria komanda, nuoširdžiai ir atsakingai pasiruošusi dirbti rajonui ir jo žmonėms ir nevykdys kažkieno užduočių.

Aš Egle visiškai pasitikiu. Žinau, kad ji visada bus sąžininga, teisinga ir kiekvienoje situacijoje išliks žmogumi. Kas ir yra svarbiausia. Tai žmogus, kuris ateina ne siekti sau kažkokios naudos, o nori, kad mūsų kraštas atgytų. Ji tikrai tai padarys, net neabejoju.

Manau, kad mūsu rajono žmonės yra labai protingi, rimtai pagalvos ir supras, kad pagaliau Kupiškiui reikia ne kažkieno interesams tenkinti iškelto kandidato, o žmogaus, kuris kasdien gyvena drauge su visais ir nori, kad čia gyvenantys būtų laimingi. Aš esu įsitikinęs, kad mūsų kraštui reikia tokios merės, kuria visi didžiuosimės, o ji mūru stovės už kiekvieną gyventoją ir mūsų Kupiškį!