„Eglė moka suburti žmones, ja mes labai pasitikime ir tikime.“

Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigas laikinai einantis tarybos narys Virginijus Umbra: „Mes pasitikime Egle Blaževičiene“

2023 09 26

Likimas lėmė, kad Kupiškis rinks savo merą dar kartą. Gaila, kad iš karto po savivaldybių rinkimų, Kupiškis dėmesio centru tapo ne dėl savo pasiekimų, naujų projektų, o dėl korupcijos skandalų ir juose dalyvavusio konservatorių deleguoto mero pasitraukimo iš pareigų.

Tarybos nariai laikinai eiti mero pareigas patikėjo man ir turiu pasakyti, kad šiose pareigose pamačiau daug daugiau nepadarytų darbų, nei galėjome įsivaizduoti. Juos atliks tik tikras lyderis, kuris turės ir politinę valią, ir dirbančią komandą. Aš labai džiaugiuosi, kad į merės pareigas mūsų partija deleguoja Eglę Blaževičienę. Ji yra ta lyderė, su kuria mūsų komanda yra pasiruošusi dideliems darbams bei iššūkiams.

Eglė moka suburti žmones, ja mes labai pasitikime ir tikime. Ji ne tik moka pati sunkiai dirbti, bet ir atsakomybes deleguoti komandos žmonėms. Be to, jums jau tikriausiai teko girdėti, kad mūsų frakcija vadovaujasi ne tik politinės drausmės, etikos, bet ir politinių vertybių principais, kurie politiką daro artimą ir labai atvirą piliečiams.

Mes pasisakome už maksimaliai įmanomą viešumą, ypač, kai kalba eina apie mūsų visų mokesčių mokėtojų lėšas, už atvirą ir nuoširdų bendravimą su mūsų krašto žmonėmis. Visa tai mus vienija kaip komandą, kuri pasiryžusi padaryti viską, kad Kupiškyje žmonėms būtų ramu dėl ateities, kad Kupiškio rajonas augtų ir būtų patogus gyventi. Ateikite į rinkimus ir balsuokite už mūsų visų Eglę!