„Tačiau tai, kad kandidatūra derinta su valdančiaisiais, yra visiškas melas“

Koalicijos partneriai neigia, kad su jais buvo derinta A. Kabišaičio kandidatūra į Konstitucinio Teismo teisėjus

2020 06 05

Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui bei opozicijos lyderiui konservatoriui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus, kad Seimo Teisės departamento direktoriaus Andriaus Kabišaičio kandidatūra derinta su visomis Seimo frakcijomis, valdančiąją daugumą sudarančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija neigia šiuos melagingus pareiškimus.

Koalicijos tarybos pirmininkas Ramūnas Karbauskis nurodo, kad šįryt G. Landsbergiui pareiškus, esą „Ponas Pranckietis <...> tarėsi tikrai su visomis frakcijomis“, Valdančiąją daugumą sudarančių frakcijų lyderiai dar kartą kalbėjosi apie situaciją, yra nustebinti, kaip yra manipuliuojama jų vardu, ir gali patvirtinti, kad su jų vadovaujamomis frakcijomis dėl šios kandidatūros V. Pranckietis nesitarė.

„Suprantu, kad Seimo Pirmininkas ir konservatorių lyderis G. Landsbergis nuolat derina savo pozicijas, tačiau tai, kad kandidatūra derinta su valdančiaisiais, yra visiškas melas. Labai apmaudu, kad į tokias manipuliacijas įtraukiamas ir į ypač nepatogią padėtį pastatomas Teisės departamento direktorius“, – sako R. Karbauskis.