„ES turi užsiimti rimtais dalykais, nes šiuo metu joje kas penktas žmogus vis dar gyvena ties skurdo riba. Ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.“

Giedrius Surplys. Europos Parlamento rinkimai yra svarbesni nei atrodo 

2024 06 03

Lietuvoje Artėjant Europos Parlamento rinkimams, atlikime trumpą testą. Kaip manote, kurie du iš žemiau pateiktų keturių teiginių yra teisingi? A. Europos Sąjunga yra bandžiusi suvienodinti pensijų dydį Europoje. B. ES buvo sureguliavusi agurkų ir bananų tiesumą. C. ES draudė ant vandens buteliukų rašyti, kad vanduo padeda nuo dehidratacijos. D. ES neleidžia uždaryti mokyklos, jei vaikas negalės per pusvalandį pasiekti kitos ugdymo įstaigos.

Birželio 9-ąją atsijokime pelus nuo grūdų

Deja, ES užsiima bandymais išlyginti bananus ir agurkus (teisingas atsakymas – B), o ant buteliuko užrašius, kad vanduo padeda nuo dehidratacijos, kažkada grėsė dveji metai kalėjimo (teisingas atsakymas – C). Tai – pirmoji priežastis, kodėl prašau jūsų balsuoti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Kad apsisaugotume nuo nesąmonių. ES turi užsiimti rimtais dalykais, nes šiuo metu joje kas penktas žmogus vis dar gyvena ties skurdo riba. Ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Europos Parlamente turi dirbti europiečių kasdienybę pažinę politikai, nes išmokos žemdirbiams už hektarą Lietuvoje ir Airijoje vis dar skiriasi dešimtimis procentų, o vidutinis atlyginimas Lietuvoje ir Liuksemburge skiriasi kartais. Pensijų dydis Europoje skiriasi dar daugiau kartų. Lietuvos gyventojai ir verslas už banko paskolas moka dvigubai daugiau nei ES vidurkis. Net tas pačias prekes gauname skirtingos kokybės. Taigi į Europos Parlamentą reikia išrinkti vizionierius, kurie važiuotų ne atsipūsti, o dirbti ir pasiekti, kad gyvenimo kokybė ES vienodėtų ir Europa nebebūtų nuo JAV ir Kinijos atsiliekančia, migrantų ir narkotikų neatsiginančia, o savus verslininkus pertekliniais reikalavimais dusinančia senute.

Pasinaudokime kiekviena proga nubausti valdančiuosius

Šiais metais Lietuva gali pagaliau įtikinti premjerę Ingridą Šimonytę, kad jos Vyriausybė buvo blogiausia per visą Lietuvos istoriją. Tai galime parodyti ir Europos Parlamento rinkimuose. Tai – antroji priežastis jums balsuoti birželio 9 dieną. Konservatorių elektoratas tikrai ateis palaikyti G. Landsbergio ir I. Šimonytės partijos. Taigi, jeigu kitų partijų rinkėjai patingės ateiti į Europos Parlamento rinkimus, konservatoriai tiesiog nugalės ir visiems girsis, esą Lietuva juos ir toliau baisiai myli. Nesvarbu, kad juos tepalaiko 10 proc. visų rinkėjų. ES yra mums svarbi. Mes lemiame jos sprendimus ir tie sprendimai prasideda Lietuvoje.