„Kviečiu visus įvertinti mūsų parengtą programą ir kovo 5-ąją dalyvauti rinkimuose pasirinkti tuos kandidatus, kurie geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.“

Erlandas Galaguz. Sąžiningas darbas duoda realų rezultatą

2023 01 12

Simboliška, tačiau būtent šiandien, 2023 m. sausio 12 d., aš noriu jus informuoti, jog kandidatuoju į Visagino savivaldybės mero postą antrajai kadencijai. Turbūt niekam net nekilo minčių, jog galėčiau būti kandidatas kitos politinės partijos – ir šįkart aš esu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos keliamas nepartinis kandidatas, nes man artimos būtent šios partijos vertybės – šeima, įvairių tautų papročiai, kultūra ir kitos pamatinės vertybės.

Per šiuos ketverius jūsų pasitikėjimo manimi metus baigta įgyvendinti arba pradėta nemaža darbų, kuriuos jaučia kiekvienas miesto gyventojas – visus juos rasite mano ataskaitoje. Tačiau ketveri metai pernelyg trumpas laiko tarpas, kad būtų galima iš esmės pakeisti tuos dalykus, kurie nebuvo keičiami kelis dešimtmečius, todėl kviečiu pratęsti mano įgaliojimus ir balsuoti už mane.

Balsuodami už mano kandidatūrą jūs ne tik išreikšite palaikymą mieste pradėtiems pokyčiams, tačiau ir balsuosite už mano komandos parengtą programą, kurią prisegu atskiru dokumentu komentare.

Naujoji mero kadencija prasidės su kitais mero įgaliojimais, todėl tikiu, jog tai, kas ne visuomet pavykdavo sklandžiai, galiausiai leis išvengti nepagrįstų argumentų, ginčų dėl formos, o ne dėl turinio, ir naujoji jūsų išrinkta taryba dirbs ne savo ar savo partijos, tačiau miesto ir jo gyventojų interesams. Ateinančios kadencijos meras turi tapti tikruoju miesto šeimininku, nes jis bus atsakingas ne tik už miesto interesų gynimą valstybės institucijose, tačiau ir už praktinius, kasdienius dalykus, kuriuos iki šiol pagal įstatymuose numatytą kompetenciją valdė savivaldybės administracija.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos kandidatų ir mano komandos sąrašas bus paskelbtas vasario 2 dieną, kaip tai numatyta Vyriausiosios rinkimų komisijos procedūrose. Tačiau galiu jus užtikrinti, jog kviesdami žmones dalyvauti rinkimuose kartu, pirmiausia stengėmės atrinkti tuos, kurie be jokių abejonių atitinka nepriekaištingos reputacijos reikalavimą. Mūsų komanda – viena didžiausių, ir daugiau nei pusė jos narių buvo su mumis ir praėjusiuose rinkimuose.

Kviečiu visus įvertinti mūsų parengtą programą ir kovo 5-ąją dalyvauti rinkimuose pasirinkti tuos kandidatus, kurie geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Mes tikime, jog sąžiningas darbas duoda realų rezultatą!