„Prezidentas kalboje sako tai, ką visus metus akcentuojame mes – valdantieji negirdi kitos nuomonės, atsakomybę bando perkelti kitiems, negirdi konstruktyvios kritikos, kad Lietuva ne tik didmiesčiai, bet ir kaimai, miestai ir miesteliai.“

Aušrinė Norkienė: Prezidentas ir mes valdančiųjų klaidas matome vienodai

2024 06 25

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūnė Aušrinė Norkienė po Prezidento Gitano Nausėdos metinės kalbos teigė besidžiaugianti, jog LVŽS frakcija kartu su valstybės vadovu panašiai vertina politinę padėtį šalyje.

„Džiugu, kad Prezidentas savo metinėje kalboje akcentuoja paramą šeimai, tradicijoms, regionams. Šeimos, pajamų nelygybės ir regionų atskirties klausimus matome vienodai, šiais klausimais viskas, kas buvo pasakyta, skambėjo tarsi iš mūsų rinkiminės programos“, – teigė politikė.

„Prezidentas kalboje sako tai, ką visus metus akcentuojame mes – valdantieji negirdi kitos nuomonės, atsakomybę bando perkelti kitiems, negirdi konstruktyvios kritikos, kad Lietuva ne tik didmiesčiai, bet ir kaimai, miestai ir miesteliai.

Norėjosi išgirsti daugiau Prezidento vertinimų dėl ekonominės šalies situacijos ir kaip ją būtų galima keisti, tačiau suprantame, kad tam reikėtų kelių valandų kalbos, kuri įvertintų ne tik valdančiųjų klaidas, bet ir apibrėžtų situaciją, kaip Lietuvai susigrąžinti ekonomikos augimą“, – G. Nausėdos pranešimą vertino frakcijos seniūnė.

„Valstybės vadovas aiškiai pabrėžė valdančiųjų klaidas ir pabrėžė, kad nacionalinio saugumo, teisėtvarkos, socialinės politikos, sveikatos apsaugos, švietimo, transporto ir daugelio kitų sričių iššūkius turime spręsti anksčiau, nei jie įgauna kritinį mastą. Todėl remiame Prezidento iniciatyvą sparčiau ir efektyviau spręsti valstybės problemas, priimame Prezidento kvietimą kiekvieną dieną dalyvauti kuriant stiprią, teisingą, inovatyvią Lietuvą, kuri šiandien stokoja valdančiųjų dėmesio“, – dėstė A. Norkienė.