„Dabartiniai valdantieji nesiūlo nieko, kad lietuviai turėtų gausesnę šeimą, augintų vaikus.“

Aušrinė Norkienė. Kodėl mažėja mūsų tauta?

2023 01 27

Gyventojų skaičius mažėja, o valdantieji kalba tik apie svetimtaučių imigraciją, o tai reiškia, kalba apie galimą mūsų tautos sunaikinimą. Siūlytume daugiau ir konkrečiau kalbėti apie tautiečių imigraciją. Reikia dėti visas pastangas ir susigrąžinti emigravusius lietuvius, kurių yra daug visame pasaulyje.

Tačiau pagrindinis mūsų prioritetas yra šeima. Norime, kad lietuviai noriai kurtų šeimas, būtų laimingi, susilauktų kuo daugiau vaikų. Norime, kad jaunos šeimos gautų pakankamą paramą pirmam vaikui, galbūt tai paskatins gimdyti antrą ar trečią vaiką, nes pirmo vaiko „kraitelį“ – vežimėlį, rūbus, žaislus ir t.t. galės naudoti ir kiti vaikai.

Dabartiniai valdantieji nesiūlo nieko, kad lietuviai turėtų gausesnę šeimą, augintų vaikus. Jie gimstamumą vadina atgyvena. Pratina visuomenę gyventi tik dėl savęs, daugiau ir ilgiau dirbti, realizuoti tik savo idėjas. Todėl daug pastangų deda, kad į Lietuvą žmonės atvažiuotų iš kažkur kitur.

Manome, kad šiuo keliu mes kaip valstybė toli nenueisime. Šis kelias labai pavojingas ir trumpalaikis.

Valstybėje, kurioje dabar gyvename mes, gyveno ir mūsų protėviai, gyvens ir mūsų vaikai, todėl turime galvoti ne tik apie save. Jei norime, kad ši šalis gyvuotų, turime prie to prisidėti. Ne tik dirbdamas ir mokėdamas mokesčius – tam, kad ji liktų, žmonės turi turėti vaikų, juos auginti ir užauginti.