„Šešėlinis ministrų kabinetas taip pat reaguoja į konservatorių kurstomus politinius žaidimus, kurių rezultate valdantieji siekia atimti dalį galių iš Lietuvos Respublikos Prezidento.“

Šešėlinės Vyriausybės posėdyje – politiniai pareiškimai dėl Prezidento G. Nausėdos ir I. Šimonytės Vyriausybės programos įgyvendinimo plano

2021 04 07

Balandžio 8 d., ketvirtadienį, šešėlinė Vyriausybė renkasi į posėdį, kuriame svarstys pareiškimą dėl Prezidento Gitano Nausėdos dalyvavimo Europos Vadovų Taryboje bei nagrinės Aštuonioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planą ir teiks pastabas I. Šimonytės ministrų kabinetui.

„Mūsų ministrai atidžiai vertino I. Šimonytės Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planą ir pateiks pastabas bei rekomendacijas dėl darbų, kuriuos būtina įtraukti į Vyriausybės prioritetų sąrašą tam, kad valstybėje būtų užtikrintas tiek darbų tęstinumas, tiek vyktų teigiami pokyčiai visose srityse, pradedant koronaviruso valdymu, baigiant šalies ekonomika. Šešėlinis ministrų kabinetas taip pat reaguoja į konservatorių kurstomus politinius žaidimus, kurių rezultate valdantieji siekia atimti dalį galių iš Lietuvos Respublikos Prezidento. Būdami konstruktyvūs ir jausdami pareigą saugoti demokratiją valstybėje, be jokių abejonių, mes neliksime abejingi valdžios veiksmams ir ketinimams maksimaliai uzurpuoti valdžią, sutelkti ją vienos partijos rankose“, – sako šešėlinis premjeras Ramūnas Karbauskis.

Su posėdžio darbotvarke ir svarstomais klausimais susijusi medžiaga bus skelbiama viešai prieš pat posėdį. Posėdžio pradžia – 12 val. (Seimo I rūmai, Konstitucijos salė).