Renginiai
Kvietimas į IX LVŽS suvažiavimą

Kviečiame Jus 2013 m. birželio 1 d. dalyvauti IX-ajame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavime Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė).

Plačiau...
 
Balandžio 26 d. 17 d. internetu bus transliuojama režisieriaus Mindaugo Karbauskio Vladimiro Majakovskio teatro spektaklis “Talentai ir gerbėjai”.

Pagaliau Lietuvoje, nors ir internetu, bus galima pamatyti Mindaugo Karbauskio režisuotą Maskvos Vladimiro Majakovskio teatro spektaklį "Talentai ir gerbėjai". Spektaklis, kaip ir jo kūrėjai, buvo nominuoti Rusijos nacionalinei teatro premijai "Auksinė kaukė".

Plačiau...
 
Kviečiame į Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“ pasirodymus

Pasaulį sužavėjusi Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“ nustebins ir Lietuvą.

Plačiau...
 
Tūkstančiai Europos piliečių jau pasakė „NE vandens tiekimo privatizavimui“ – prisijunk ir tu!

Europos Komisijos atstovai prakalbo apie tai, kad vandens tiekimo privatizavimas, tikėtina, bus viena iš sąlygų, šalims-narėms siekiant gauti Europos Sąjungos finansinę paramą ar subsidijas. O tai reiškia, kad ateityje daugeliui europiečių už vandens tiekimą gali tekti mokėti brangiau.

Plačiau...
 
Savivaldybių vadovai dalinsis gerąja patirtimi ir patars kaip nekartoti klaidų

Š.m. kovo 1 d. nuo 10 val. Abromiškėse, Sanatorijos g. 72, vyks savivaldybių merų ir administracijos vadovų susitikimas, skirtas įvertinti savivaldybių patirtį tvarkant energetikos ūkį, vykdant būsto renovaciją bei plėtojant atliekų tvarkymo sistemą.

Plačiau...
 
2012.12.12 - nauja protesto banga prieš branduolinus monstrus

2012.12.12 - šią simbolinę dieną sensacijų ištroškę žmonės lauks "pasaulio pabaigos". Tačiau tikroji katastrofa laukia visų mūsų, jei leisime kaimynams pastatyti branduolines jėgaines šalia mūsų sienų.

Plačiau...
 
LVŽS Tarybos posėdis po rinkimų

Primename ir visų labai laukiame š.m. lapkričio 7 d. (trečiadienį) 15.00 val.  išplėstiniame LVŽS tarybos posėdyje, kuris vyks Kaune, Žemės ūkio universitete (dabar ASU), IV-uose rūmuose, konferencijų salėje (Universiteto g. 8a, Akademija, Kauno raj.).

 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų