Renginiai
II-sis Žemės gynėjų suvažiavimas - ŠEŠTADIENĮ KĖDAINIUOSE
Ateinantį šeštadienį vasario 22 dieną 11 val. Kėdainių sporto arenoje šaukiamas antrasis Žemės gynėjų suvažiavimas. Numatoma aptarti visus veiksmus, kurie gali būti reikalingi įgyvendinant rengiamo referendumo tikslus. Pastaruoju metu žiniasklaidoje buvo daug informacijos apie inicijuojamą referendumą. Suvažiavime numatoma pateikti atsakymus į visus priešininkų argumentus.
Plačiau...
 
Startuoja LVŽS seminarai

Regionuose startavo LVŽS seminarai, kalbame apie rinkimų komunikacijos teoriją ir praktiką, EP rinkimų programą ir t.t. Pradėjome nuo Kauno. Artimiausią šeštadienį susitiksime Šiaulių regione (Naisių k. rūmai), vasario 8 d. Klaipėdoje. Seminaruose aktyviai dalyvauja besiformuojantys skyrių štabai ir aktyvūs savanoriai. Registracija - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Plačiau...
 
Laikraštis "Už žemę ir žmogų" + žaliasis KALENDORIUS dovanų

Pagaliau pasirodė LVŽS laikraštukas UŽ ŽEMĘ IR ŽMOGŲ. Jame vaizdžiai pristatyta mūsų pozicija dėl Euro, argumentai kaip atsikirsti politiniams oponentams dėl žemės pardavimo užsieniečiams, naujų Sąjungos narių ir skyrių pristatymas, LVŽS kandidato į Prezidentus Bronio Ropės interviu, išsamiai nušviečiant jo poziciją daugeliu vidaus ir užsienio politikos klausimais ir kt.

Plačiau...
 
Spalio 9 d. LVŽS spaudos konferencija

Spalio 9 d. 10.30 val. ELTA konferencijų salėje (Gedimino pr. 21/2, Vilnius) vyks LVŽS spaudos konferencija, kurioje bus pristatyta alternatyvi Seimui teikiamo biudžeto analizė.

Plačiau...
 
Kaštonų gelbėjimo akcija!

LVŽS Miškų politikos komitetas informacija dėl kaštonų gelbėjimo akcijos rengimo.

Plačiau...
 
Vasaros palydėtuvės Kupiškyje

Š.m. rugpjūčio 31 d. kviečiame atvykti į vasaros palydėtuvių šventę “Vasara gėlėta – vasara žalia”. Renginys vyks Kupiškyje.

Plačiau...
 
Kviečiame į Trijų kartų šaškių turnyrą

Š. m. rugpjūčio 17 d. Šakiuose vyks Trijų kartų šaškių turnyras. Kviečiame registruotis ir dalyvauti.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų