Naujienos

2019-09-27 | LVŽS Kauno skyriaus narė Inga Bradūnienė sveikina su Socialinio darbuotojo diena

Rugsėjo 27-oji Lietuvoje minima kaip Socialinių darbuotojų diena, todėl dalinames nuoširdžiais LVŽS Kauno skyriaus narės, Ingos Bradūnienės, žodžiais apie šią svarbią ir be galo reikalingą profesiją.

 

 

Plačiau...
 

2019-09-24 | LVŽS frakcijos nariai siūlo drausti anglies dioksido geologinį saugojimą žemės gelmėse

Šiandien Lietuvos  valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis bei frakcijos nariai Kęstutis Bacvinka ir Agnė Širinskienė registravo Lietuvos Respublikos žemės gelmių įstatymo pataisas, kuriomis būtų draudžiama naudoti natūralias ir dirbtines žemės gelmių ertmes anglies dioksido geologiniam saugojimui.

Plačiau...
 

2019-09-24 | LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipiasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl Sporto rėmimo fondo lėšų paskirstymo

Viešai paskelbus informaciją dėl galimai neskaidriai paskirstytų Sporto rėmimo fondo lėšų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), kad ši įvertintų, ar skaidriai skirstomos Sporto rėmimo fondo lėšos.

 

Plačiau...
 

2019-09-18 | LVŽS frakcija aptarė nerimą keliančią STT ataskaitą dėl AB „Kelių priežiūra“

Rugsėjo 18 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos posėdyje buvo aptariama nerimą kelianti Specialiųjų Tyrimų Tarnybos (STT) paviešinta ataskaita dėl situacijos akcinėje bendrovėje (anksčiau – valstybės įmonėje) „Kelių priežiūra“.

Plačiau...
 

2019-09-18 | LVŽS frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo pasaulio lietuviams aktualias teisės aktų pataisas

LVŽS frakcijos Seime seniūnas ir parlamento narys Ramūnas Karbauskis registravo Seimo rinkimų įstatymo ir statuto pataisas, kurios leis pagerinti užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių balsavimo Seimo rinkimuose sąlygas.


Plačiau...
 

2019-09-17 | Europos parlamentarai ragins nutraukti Baltijos šalių žemdirbių diskriminaciją

Šiandien pradėti rinkti Baltijos šalių Europos Parlamento narių parašai po kreipimusi, kuriuo reikalaujama užtikrinti, kad Baltijos žemdirbių diskriminacija būtų nutraukta.

Plačiau...
 

2019-09-13 | Bronis Ropė. Ar V. Sinkevičius gali būti Žaliųjų/ELA partneriu Europos Komisijoje?

Ar Virginijui Sinkevičiui pakankamai artima „žalioji“ darbotvarkė? Ar jis turi pakankamai socialinio jautrumo? Ar jis gali būti laikomas Europos Parlamento (EP) Žaliųjų/Europos laisvojo aljanso (ELA) frakcijos kandidatu į komisarus?

Plačiau...
 

2019-09-12 | LVŽS sveikina Vyriausybės sprendimą organizuoti nacionalinį partijų susitarimą dėl švietimo politikos principų

LVŽS frakcija Seime vieningai pritaria Vyriausybei, kuri siūlo visoms partijoms drauge susitarti dėl šalies švietimo politikos principų bei gairių, pasirašant Nacionalinį susitarimą.


Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų