Naujienos

2019-12-04 | A. Širinskienė: „Lietuvos pašto“ paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidžia galimas grėsmes nacionaliniam saugumui

LRT „Forumas“ laidoje A. Širinskienei užsiminus, kad „Lietuvos pašto“ valdyba yra sudariusi sutarčių su MG Baltic, „Lietuvos paštas“ pradėjo aiškintis. O žiniasklaidai „Lietuvos pašto“ pateikti paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidė naujas skandalingas aplinkybes.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Baltijos šalių europarlamentarai oficialiai kreipėsi į ES institucijas dėl žemdirbių diskriminacijos

Šiandien oficialus kreipimasis dėl Baltijos šalių žemdirbių diskriminavimo išsiųstas naujajai Europos Komisijai, Europos Parlamentui ir Europos Sąjungos Tarybai.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Robertas Šarknickas. Valdžią reikia užgrobti bet kokia kaina – deja, grėsmė didėja!

Pradėsiu nuo esamų įvykių: tolimųjų reisų vairuotojams keliami atlyginimai – mitingas; keliami mokytojams atlyginimai – mitingas; nekeliami mokesčiai ūkininkams – mitingas; keliami vaiko pinigai, pensijos – opozicija nepatenkinta ir t. t.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Guoda Burokienė. Ar jau esame pasiruošę kurti socialinį verslą?

Lietuvoje pastebimai auga socialinio verslo iniciatyva. Gyventojų pilietiškumas, noras prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo skatina žmones kurti socialinį verslą. Ilgai svarstyta socialinio verslo koncepcija virto Socialinio verslo plėtros įstatymo projektu, kuriame jau yra numatomos socialinio verslo steigimo sąlygos ir valstybės paskatos.

Plačiau...
 

2019-11-29 | Seime registruotas projektas dėl motinystės išmokų: numatomos kompensacijos laiku neinformuotoms mamoms

Seime registruotas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų projektas, kuriuo viso nėštumo metu nedirbusioms mamoms sugrąžinama galimybė gauti motinystės išmoką, jeigu moteris turi 12 mėnesių motinystės socialinio draudimo stažą per paskutinius dvejus metus.

Plačiau...
 

2019-11-29 | Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją prašydama įvertinti A. Bilotaitės veiksmus

Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į etikos sargus žiniasklaidoje paaiškėjus, jog konservatorė A. Bilotaitė Seimo viešbutyje buvo jau ne pirma kadencija užėmusi butą, nors jame faktiškai jau ilgą laiką negyvena, o paaiškinti, kas moka už komunalines paslaugas – negali, nes nežino.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Ramūnas Karbauskis kreipiasi į VSD dėl pasinaudojimo jo vardu

Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą prašydamas išsiaiškinti, kokios valstybei nedraugiškos jėgos veikė jo vardu peticijos.lt. platindamos neva R. Karbauskio sukurtą peticiją ir ragindamos gyventojus ją pasirašyti. Politiko nuomone, tokie asmenys gali turėti daugiau tikslų, nei kaip tik pažeminti politiką ar klaidinti visuomenę. Jie gali būti nusiteikę prieš valstybės vykdomą politiką gynybos klausimais ir gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Jonas Jarutis. Šventinės mintys apie nešventinius krašto apsaugos rūpesčius

Prieš kiek daugiau nei šimtą metų ką tik įkurtai Lietuvos Respublikai prireikė gerų devynių mėnesių suvokti, jog tuometiniame pasaulyje be kariuomenės išgyventi neįmanoma. Po septynių dešimtmečių atkurtai Lietuvos Respublikai prireikė septynių Seimo kadencijų suvokti, jog kariuomenei nepakanka vien patriotinių kalbų.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų