Naujienos

2020-01-15 | LVŽS inicijuoja neeilinę Seimo sesiją siekiant suvaldyti gamtai ir žmogui pavojingą situaciją

Seimas šauks neeilinę sesiją.  Seimo nariai iš valdančiosios koalicijos jau yra surinkę tam būtinus parašus.

Plačiau...
 

2020-01-14 | Klaipėdiečiai susirūpinę - politikai galimai dangsto taršėjus

Tik pasikeitus Aplinkos ministrui ir aplinkosaugininkams aktyviai bendradarbiaujant su teisėsauga, teršėjai išaiškinti - viena iš Klaipėdos miesto didžiausių įmonių ,,Grigeo Klaipėda’’. Tačiau aktyvių Klaipėdos bendruomenės ir visuomeninių organizacijų atstovai susirūpinę ne tik dėl pastarosios įmonės, bet ir kitų įmonių, veikiančių Klaipėdoje, tarša.

 

Plačiau...
 

2020-01-14 | Seimas įteisino patobulintą grupės ieškinio procedūrą

Seimas priėmė Teisingumo ministerijos parengtas pataisas, kaip patobulinti grupės ieškinio pateikimo procedūrą, kad vartotojai galėtų paprasčiau ir sklandžiau apginti savo teises.

Plačiau...
 

2020-01-10 | Neformaliojo vaikų švietimo krepšelio skyrimo tvarka ir finansavimas nesikeičia

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informavo savivaldybes, kad 2020 metais neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) krepšeliui skiriama lėšų suma ir skyrimo tvarka nesikeičia.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Ramūnas Karbauskis. Melas dėl 3 proc. kartelės slepia pragmatiškus interesus

Sausio 14 dieną Seimas dar kartą turės apsispręsti dėl to, kokia kartelė bus taikoma Seimo rinkimuose – 5 ar 3 procentų. Opozicija ir dalis politologų per pastaruosius kelis mėnesius mums visiems bandė įteigti, kad kartelės mažinimas sukels chaosą Seime, bus žalingas demokratijai ir kone sunaikins politinę sistemą.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Tomas Tomilinas. 10 priežasčių, kodėl reikia mažinti klases, o ne uždarinėti mokyklas!

Man labai patinka antroji politinių partijų susitarimo alternatyva dėl mokyklų tinklo valdymo reformos ir manau, kad susitarime per mažai kalbama apie klasių mažinimą. Nesu švietimo ekspertas, bet esu trijų moksleivių tėvas. Matau, kad tikrieji švietimo ekspertai vengia ideologinės diskusijos.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Arvydas Vaitkus apie konservatorių spaudimą sužinojo iš ministro SMS

Su Arvydu Vaitkumi susitikome, kuomet buvo praėjęs geras pusmetis po savivaldos rinkimų ir dienos, kuomet jis buvo atleistas iš Klaipėdos jūrų uosto vadovo pareigų. Šiandien jis – aktyvus Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys, LVŽS frakcijos lyderis, kuris negaili konstruktyvios kritikos miesto valdžiai ir yra pasiryžęs viešinti konservatorių „darbo“ metodus, kurių auka tapo po to, kai atsisakė bendradarbiauti su šia partija.

Plačiau...
 

2020-01-09 | Siūloma užtikrinti sudėtingus tyrimus atliekančių prokurorų saugumą

Prokurorams tiriantiems nusikalstamų susivienijimų padarytus nusikaltimus siūloma suteikti „specialiojo prokuroro“ statusą tam, kad užtikrinti jų saugumą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų