Naujienos

2020-01-27 | Centralizuoti viešieji pirkimai padėjo sutaupyti 67,9 mln. eurų biudžeto lėšų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija suskaičiavo centrinės perkančiosios organizacijos CPO LT viešųjų pirkimų rezultatus – 2019 m. buvo sutaupyta 67,9 mln. eurų valstybės biudžeto lėšų vykdant viešuosius pirkimus.

Plačiau...
 

2020-01-23 | Griežtesnė aplinkosaugos kontrolė ir paskatos gamyboje diegti mažiau teršiančias aplinką technologijas

Neeilinė Seimo sesija sušaukta, reaguojant į aplinkos apsaugos problemas, siekiant užkirsti kelią ekologinėm katastrofom ateityje, tokioms kaip „Grigeo Klaipėda’’, kai ne vienerius metus įmonė tiesiai į marias galimai leido nevalytas nuotekas, sukeldama didžiulę žalą gamtai.

Plačiau...
 

2020-01-23 | VTEK prašoma pateikti rekomendacijas politikų dalykiniams pietums ir priėmimams

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK), prašydama pateikti rekomendacijas, kaip turėtų elgtis politikai, kai jie yra kviečiami į priėmimus ar dalykinius pietus.

Plačiau...
 

2020-01-23 | Agnė Širinskienė. Kas laimės dėl Prezidento veto?

Viešai prabilta, kad ką tik Seime priimtas Civilinio turto konfiskavimo įstatymas susilauks Prezidento veto. Kokios gali būti šio veto priežastys ir kaip po veto pasikeistų Civilinio turto konfiskavimo įstatymas?

Plačiau...
 

2020-01-22 | Vaiko pinigai riziką patiriančioms šeimoms: savivaldybės raginamos atsižvelgti į vaikų poreikius

Socialinę riziką patiriančios šeimos vaiko pinigus gali gauti ne tik piniginėmis lėšomis, bet ir įvairiais nepiniginiais būdais: apmokant už vaiko darželį ar lankomus būrelius, nuperkant maisto produktų, vaikui reikiamų drabužių, avalynės ar suteikiant socialines korteles, skirtas apsipirkti maisto parduotuvėse.

Plačiau...
 

2020-01-21 | Siekiant stiprinti ryšį su užsienio lietuviais – svarbūs sprendimai

Iki šiol užsienyje pilietinę pareigą atliekantys Lietuvos piliečiai buvo įtraukiami į Naujamiesčio vienmandatės apygardos rinkėjų sąrašą. Tačiau 2020 m. rinkimuose į Seimą laukia vienas didelis pokytis. Atsižvelgdamas į Pasaulio lietuvių bendruomenės prašymą, Seimas 2019 m. rugpjūtį sudarė sąlygas įsteigti atskirą, tik užsienio lietuviams skirtą vienmandatę rinkimų apygardą.

Plačiau...
 

2020-01-20 | Valius Ąžuolas. Švietimo ateitis: dėl ko turime susitarti, siekiant reikšmingų pokyčių?

Aprimus aistroms po 2020 metų biudžeto priėmimo Seime, raginame politines partijas apsispręsti dėl valstybės švietimo politikos ateinančiam dešimtmečiui. Švietimo bendruomenė ir visi tie, kurie susirūpinę mokslo ateitimi, laukia ilgalaikių sprendimų ir nuosaikaus jų įgyvendinimo. Bet ar šis siūlomas ir toks reikalingas švietimo bendruomenei susitarimas netaps politinių partijų ,,įkaitu’’ artėjančių Seimo rinkimų fone?

Plačiau...
 

2020-01-17 | Ar gali kartotis ,,20 Narkevičiaus lenkų'' istorija? Dėl rekomendacijų kreiptasi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją

Reaguojant į šią savaitę viešojoje erdvėje nuskambėjusią pažymą apie neva 20 ministro J. Narkevičiaus įdarbintų lenkų tautybės žmonių, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė A. Širinskienė kreipėsi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, prašydama pateikti rekomendacijas, kaip turėtų būti naudojami ir trečiosioms šalims teikiami asmens tautybę atskleidžiantys duomenys.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų