Naujienos

2019-11-05 | LVŽS frakcijos nariai siūlo viešai transliuoti Seimo seniūnų sueigos ir Seimo valdybos posėdžius

LVŽS frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė siūlo viešai transliuoti Seimo seniūnų sueigos ir valdybos posėdžius bei šių posėdžių įrašus skelbti internete taip, kaip šiuo metu skelbiami Seimo plenarinių posėdžių, Seimo komitetų ir komisijų posėdžių įrašai.

Plačiau...
 

2019-11-05 | LVŽS frakcijos seniūnas R. Karbauskis: skandalinga, jog Seimo valdyba grąžina privilegijas Seimo nariams

LVŽS frakcijos seniūnas Seimo narys Ramūnas Karbauskis frakcijos vardu kreipėsi į Seimą, prašydamas  įvertinti 2019 m. spalio 23 d. Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio pirmininkauto Seimo valdybos posėdžio sprendimą dėl Seimo narių parlamentinei veiklai skiriamų lėšų panaudojimo.

Plačiau...
 

2019-11-04 | Seimo narė Agnė Širinskienė registravo pataisas, gerinančias korupcijos ir organizuoto nusikalstamumo prevencijos sąlygas

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto Pirmininkės ir Seimo narės Agnės Širinskienės registruotos Kriminalinės žvalgybos įstatymo pataisos leis pagerinti korupcijos ir organizuoto nusikalstamumo prevenciją, nes užtikrins, kad nusikalstamą gyvenimo būdą gyvenančių asmenų turtas, kurio jie negali pagrįsti savo teisėtomis pajamomis, būtų neatlygintinai paimtas valstybės nuosavybėn.

Plačiau...
 

2019-10-30 | LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio neįtikino Seimo narių sprendimas nesiekti aukštesnių politikų ir lobistų skaidrumo standartų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo Lietuvos Respublikos lobistinės veiklos įstatymo pataisas, kurios įpareigos politikus, aukštus valstybės tarnautojus ir lobistus deklaruoti susitikimus.

Plačiau...
 

2019-10-29 | Bronis Ropė. Kodėl „dvi Lietuvos“ ir kad jos neliktų plepalų įkaitėmis

Viešojoje erdvėje skamba sensacingos dvejonės apie „dvi Lietuvas“ – prarasime ES milijardus ar ne? Prezidentas Gitanas Nausėda pradėjo rūpintis „antrosios Lietuvos“ – regionų gyventojais, ragindamas suteikti daugiau iniciatyvos savivaldai.

Plačiau...
 

2019-10-24 | Seimo Biudžeto ir finansų komiteto Pirmininkas V. Ąžuolas: ,,Ne tik finansinė krizė, bet ir šalies tuometės valdžios bei valstybinių institucijų veiksmai sukėlė milžinišką žalą šalies viešiesiems finansams

Pristatytose parlamentinio tyrimo dėl 2009-2011 m. finansinės krizės išvadų papildyme konstatuojama, kad tuometė Vyriausybė skolinosi gerokai brangiau, tokiu būdu sukeldama milžinišką žalą viešiesiems finansams ir įpareigodama dalį skolos lėšų perkelti ant ,,Sodros pečių, o tai reikšia, kad ,,Sodra privalėjo sumokėti net 1,1 mlrd. eurų sumą siekusias palūkanas.

Plačiau...
 

2019-10-21 | Bus vertinami V. Pranckiečio ir vėl pakartoti neteisėti veiksmai Seimo valdybos bei Seimo posėdžiuose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija pakartotinai kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Viktoro Pranckiečio viešų ir privačių interesų supainiojimo sušaukiant Seimo valdybos posėdį, jame bei Seimo posėdyje aktyviai dalyvaujant sprendžiant jo klausimą.

Plačiau...
 

2019-10-21 | Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas konservatorius A. Matulas diskredituoja komisiją

LVŽS frakcijos seniūnas kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl jos pirmininko konservatoriaus A. Matulo pasisakymų, kuriais jis, kaip šios komisijos pirmininkas, diskredituoja komisijos darbą reikšdamas išankstinę nuomonę ir demonstruodamas šališkumą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų