Naujienos

2019-04-25 | LVŽS frakcijos Seime nario Valiaus Ąžuolo pranešimas spaudai: ,,Keliams – didesnis finansavimas


„Ministro Pirmininko įpareigojimu Vyriausybė patvirtino planą, pagal kurį bus išasfaltuota apie 1700 km regioninių žvyrkelių. Džiugu, kad visoje šalyje žvyrkelių jau netrukus belikstik apie 6000 km. Net neabejoju, kad jei per 10 metų laikysimės panašaus tempo ir nesustosime, žvyrkelių regionuose turėtų nebelikti išvis. Deja, bet šiuo metu savivaldybių žvyrkeliai sudaro net 40 000 km“, – teigė LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas.


Plačiau...
 

2019-04-25 | Robertas Šarknickas: Investicijos turi likti Europoje

Tema apie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Kinijos ekonominę įtampą – karą, pastaruoju metu yra ypač karšta ir aktuali tema ne tik šių dviejų supervalstybių, tačiau ir viso pasaulio, ypač Europos Sąjungos, mastu. Keliai, kuriais nueis JAV ir Kinija, neišvengiamai iškels klausimą Europos Sąjungai, kokį kelią turi rinktis Europa, kuria kryptimi judėti vystant Europos Sąjungos ir valstybių narių ekonomiką, keliant bendrąjį vidaus produktą (BVP).

Plačiau...
 

2019-04-20 | Tomas Tomilinas. Zelenskis – baisiausias Putino košmaras

Diskusija dėl Ukrainos Prezidento Lietuvoje buvo itin keista. Politikai ir apžvalgininkai tingėjo pasidomėti giliau, ieškoti informacijos, o įprastai skleidė baimes ir klišes, kad Zelenskis yra nežinomas ir pavojingas.

Plačiau...
 

2019-04-17 | Stasys Jakeliūnas. Dvidešimt argumentų, kodėl VILIBOR galėjo būti ekonomiškai nepagrįstas

Buvau paragintas pateikti įrodymų, kad bankai galėjo manipuliuoti tarpbankinėmis palūkanų normomis (VILIBOR). Manau, kad keliolikos Lietuvos banko ekspertų 2012 m. spalio mėn. parengtoje ir dabar jau paviešintoje analitinėje pažymoje pakankamai aiškiai parodyta, kad pati VILIBOR metodika kėlė labai daug abejonių.

Plačiau...
 

2019-04-16 | Jonas Jarutis. NATO ar Europos kariuomenė – mūsų saugumo pasirinkimas aiškus!

Vis atsinaujinančios kalbos apie tai, jog ES turi turėti savo ginkluotąsias pajėgas, iš tiesų slepia didelį potencialų pavojų mūsų šaliai. Jei savo gynybai ir taip nepakankamai dėmesio skirianti ES pradės kurti NATO dubliuojančias gynybos struktūras, dėl išskaidytų lėšų Europos kariniai pajėgumai rizikuoja atsidurti panašioje padėtyje, kaip atrodė Lietuvos kariuomenė iki Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vyriausybės darbo pradžios.

Plačiau...
 

2019-04-15 | Vyriausybė nutarė kreiptis į Generalinę prokuratūrą: piliečių interesai turi būti apginti

Ministrų kabinetas apsvarstė Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno, kurio vadovaujamas komitetas atlieka parlamentinį tyrimą dėl vietinių ir regioninių veiksnių ir aplinkybių, lėmusių 2009–2010 metų krizės Lietuvoje reiškinius ir viešųjų finansų būklę, pateiktą informaciją.

Plačiau...
 

2019-04-14 | Laima Mogenienė. Ar teisinga, jog „Google“ pelnas – Airijose, o „Maximos“ – Kipruose?

Jeigu visada paraidžiui klausytume laisvosios rinkos gerbėjų, tai būtų galima ir patikėti, kad „Google“ savo mokėjimų sistemą aptarnaujančiai įmonei pasirinko Airiją dėl kokių nors idealistinių motyvų, o ne dėl to, jog ten mažesni mokesčiai.

Plačiau...
 

2019-04-13 | Guoda Burokienė. Senos interesų deklaravimo ydos ir naujos idėjos, kaip tai spręsti

Nereikia išsamių studijų, kad būtų galima teigti – dabartinė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje tvarka turi ydų, o Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos rolė yra įgyvendinti įstatymus tokius, kokie jie yra.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų