Naujienos

2020-02-03 | Įstatymo pataisos užtikrins, kad vaiko pinigai pasiektų visus Lietuvos vaikus

Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo Išmokų vaikams įstatymo pataisas, kuriomis siekiama tobulinti vaiko pinigų mokėjimo tvarką asmenims, patiriantiems socialinę riziką.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Audrys Šimas. Prezidentas mato savo kiemą. O kas už vartelių?

Jau keletas mėnesių netyla triukšmas dėl Prezidento nepasitenkinimo susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi ir Valstybės vadovo negalėjimo šio žmogaus eliminuoti.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Giedrius Surplys. Valstybę valdo „klounai“. Kodėl gerėja gyvenimas?

Eina 2020-ji – rinkimų metai. Partijoms jau kedenant plunksnas, vis dažniau girdėsime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Vyriausybės pasakojimus apie nuveiktus darbus bei jų oponentų kritiką, esą valstybėje dar niekad nebuvo tokio chaoso. Rinkėjai (ypač 40 proc. neapsisprendusių) turės atsirinkti, kur tiesa, o kur – politinis šou.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Vyriausybė pritarė Kultūros politikos pagrindų įstatymo projektui

Ministrų kabinetas pritarė Kultūros ministerijos parengtam Kultūros politikos pagrindų įstatymo projektui ir teiks jį Seimui.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Siūlomi piniginiai paskatinimai mokiniams

Vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui finansiškai paskatinti mokinius už išskirtinius  mokymosi pasiekimus. Tai numatyta Seimui teikiamose Švietimo įstatymo pataisose.

Plačiau...
 

2020-01-30 | Dainius Gaižauskas. Mums pavyko surasti priešnuodžius mirtinai ligai – korupcijai

Pernai davusių kyšį gyventojų ir verslo atstovų skaičius - rekordiškose žemumose, remiantis „Lietuvos korupcijos žemėlapio 2019“ duomenimis. Lietuvos gyventojai taip pat pabrėžia, kad vis rečiau tiesiogiai susiduria su korupcija ir mano, kad korupcijos atvejų šalyje mažėja.

Plačiau...
 

2020-01-28 | Skirmantas Malinauskas. Blogiausia Vyriausybė Lietuvos istorijoje

Praėjusią savaitę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas parašė viešą laišką partiečiams, pareiškė, kad ši Vyriausybė yra blogiausia Lietuvos istorijoje ir susmeigė peilį į Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio nugarą.

Plačiau...
 

2020-01-27 | LVŽS frakcija dėl Stasio Šedbaro nuvažiuotų beveik 10 tūkstančių kilometrų už komiteto lėšas kreipėsi į etikos sargus

Paaiškėjus, kad konservatorius Stasys Šedbaras vienas savo asmeninėms kaip Seimo nario kelionėms sunaudojo beveik visą visam iš 11 Seimo narių sudarytam Teisės ir teisėtvarkos komitetui metams skirtą tarnybinio transporto ridos limitą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija kreipėsi į etikos sargus bei Seimo valdybą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų