Naujienos

2019-11-15 | Turėtų būti didinamas antstolių veiklos skaidrumas

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė ir Seimo narė Agnė Širinskienė registravo Gyventojų turto deklaravimo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama užtikrinti didesnį antstolių veiklos skaidrumą.

 

Plačiau...
 

2019-11-15 | Egidijus Vareikis. Post-parlamentinė respublika

Audringame tarptautiniame pokalbyje apie nūdienos politikos aktualijas ėmiau keistai girdėti: neprognozuojamas Trumpas padarė taip, Johnsonas iškrėtė politinį pokštą, Merkel sukėlė nepatogumų Xi, Macronas užblokavo ES plėtrą, Zelenskis kažkur nusileido Putinui, o šis kažkuo pagrasino Lukašenkai....

Plačiau...
 

2019-11-14 | Seimo BFK pirmininkas Valius Ąžuolas: kas teiks finansines paslaugas regionuose gyvenantiems žmonėms, kai bankai masiškai uždarinėja skyrius?

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas drauge su Lietuvos banko atstovais lapkričio 20 d., trečiadienį, organizuoja konferenciją „Kuo pakeisime išeinančius bankus regionuose: problemos, galimybės ir perspektyvos’“.

Plačiau...
 

2019-11-13 | Bronis Ropė: Ūkininkams galiu pasitarnauti labiau, nei kryžiaus sukalimu

Europos Parlamento narys Bronis Ropė apie sudėtingą šalies ūkininkų situaciją ir jų teisėtus lūkesčius dėl nevienodų tiesioginių ES išmokų.


Plačiau...
 

2019-11-13 | Pasaulio sveikatos organizacija išsakė paramą LVŽS vykdomai politikai

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikina Lietuvos sveikatos apsaugos ministeriją ir valdančiuosius dėl šalyje vykdomos antialkoholinės politikos, Lietuvą vadina pavyzdžiu visam pasauliui ir džiaugiasi Lietuvoje pasiektais rezultatais.

Plačiau...
 

2019-11-12 | Farmacininkų ir medikų santykiuose  –  daugiau skaidrumo

Siekiant užtikrinti, kad farmacijos kompanijų ir sveikatos priežiūros, farmacijos specialistų bei sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimas būtų skaidresnis, siūloma įpareigoti viešinti informaciją apie sveikatos priežiūros specialistams ir organizacijoms perleistas vertes iš farmacininkų  –  paramą, apmokėjimus už konsultacijas, dalyvavimo renginiuose išlaidas ir k.t.

Plačiau...
 

2019-11-12 | Valdantieji: „Lietuva nėra vienintelė, kuri siekia bankų solidarumo su visuomene“

Valdančiąją koaliciją sudarančių frakcijų atstovai kreipėsi dėl „bankų mokesčio“ įstatymų paketo ekspertinio vertinimo atlikimo. Vieno iš kreipimosi iniciatorių, Seimo nario R. Karbauskio teigimu, toks sprendimas buvo priimtas vien tam, kad ekspertinis vertinimas būtų atliktas kaip įmanoma greičiau, o bankai ir visuomenė būtų užtikrinti įstatymo projektu.

Plačiau...
 

2019-11-11 | Vaistus ir medicinos pagalbos priemones bus galima įsigyti internetu

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino nuotolinės prekybos tvarką, pagal kurią receptinius vaistus ir kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones (MPP) pacientai galės įsigyti internetu. Neišvykdami iš namų pacientai galės matyti visų vaistinių pasiūlymus, gauti vaistininko konsultaciją bei užsisakyti ir apmokėti pasirinktus vaistus ir MPP.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų