Naujienos

2019-11-29 | Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją prašydama įvertinti A. Bilotaitės veiksmus

Seimo narė A. Širinskienė kreipėsi į etikos sargus žiniasklaidoje paaiškėjus, jog konservatorė A. Bilotaitė Seimo viešbutyje buvo jau ne pirma kadencija užėmusi butą, nors jame faktiškai jau ilgą laiką negyvena, o paaiškinti, kas moka už komunalines paslaugas – negali, nes nežino.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Ramūnas Karbauskis kreipiasi į VSD dėl pasinaudojimo jo vardu

Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą prašydamas išsiaiškinti, kokios valstybei nedraugiškos jėgos veikė jo vardu peticijos.lt. platindamos neva R. Karbauskio sukurtą peticiją ir ragindamos gyventojus ją pasirašyti. Politiko nuomone, tokie asmenys gali turėti daugiau tikslų, nei kaip tik pažeminti politiką ar klaidinti visuomenę. Jie gali būti nusiteikę prieš valstybės vykdomą politiką gynybos klausimais ir gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Jonas Jarutis. Šventinės mintys apie nešventinius krašto apsaugos rūpesčius

Prieš kiek daugiau nei šimtą metų ką tik įkurtai Lietuvos Respublikai prireikė gerų devynių mėnesių suvokti, jog tuometiniame pasaulyje be kariuomenės išgyventi neįmanoma. Po septynių dešimtmečių atkurtai Lietuvos Respublikai prireikė septynių Seimo kadencijų suvokti, jog kariuomenei nepakanka vien patriotinių kalbų.

Plačiau...
 

2019-11-26 | Seime nepritarta siūlymams kelti mokesčius ūkininkams

spencer

Seime buvo atmesti siūlymai panaikinti lengvatą, kuri šiuo metu taikoma šildymui naudojamam gazoliui, dar vadinamam ,,raudonajam kurui‘‘. ,,Raudonasis kuras‘‘ naudojamas ne vien žemės ūkyje, tačiau ir socialinių ir kitų įstaigų šildymui, kur nėra gamtinių dujų.

Plačiau...
 

2019-11-22 | Pensijos augs sparčiau nei darbo užmokestis – tam skiriama 252 milijonai

Senatvės pensijos kitąmet turėtų augti sparčiau nei darbo užmokestis: planuojama, kad vidutinė senatvės pensija turint būtinajį stažą padidės 30 eurų nuo 365 iki 395 eurų, o vidutinė senatvės pensija paaugs 29 eurais – nuo 345 iki 374 eurų.

Plačiau...
 

2019-11-22 | Guoda Burokienė. Tikslas – „skaidri“ valstybės tarnyba

„Valstybinėje tarnyboje dirba tik vagys“. Tokią ar panašią nuomonę girdime nuolat. Ką turėtume keisti ir ką dar reikėtų padaryti, kad visuomenės požiūris į valstybės tarnautojus pagaliau pasikeistų?

Plačiau...
 

2019-11-21 | Dainius Gaižauskas: teiginiai, esą valdantieji nepritaria Prezidento pasiūlymams dėl pensijų didinimo – laužti iš piršto

Stengiamės ir darome viską, kad žmonių pensijos ir atlyginimai augtų, nes žmomės nusipelnė jaustis oriau, o tuo labiau nesusidurti su skurdu. Seimas po svarstymo nusprendė Vyriausybei grąžinti biudžetą tobuliniti tam, kad būtų ieškoma papildomai lėšų pensijų bei medikų atlyginimų didinimui.

Plačiau...
 

2019-11-21 | Ministras L. Kukuraitis siūlo atlyginti praradimus mamoms, kurios nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimą

Viso nėštumo metu nedirbusių ir dėl to motinystės išmokų netekusių mamų lūkesčiai buvo pažeisti, nes jos nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimus, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Ministras pavedė specialistams parengti projektą, kuriuo naujosios nuostatos įsigaliojimas būtų atidėtas, o tuo laikotarpiu atsiradę mamų praradimai atlyginti.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų