Naujienos

2019-04-28 | Bronis Ropė. Ar tikrai Lietuva iš ES „tik gauna“?

Šalies gydytojai verčiami dirbti naktimis, rizikuodami sukelti pacientui komplikaciją, nes ligoninei tenka taupyti pinigus; 1 žmogus dirba už 2-3, gauna geriausiu atveju pusvalandį per dieną pailsėti ir papietauti; per metus atlieka apie mėnesį neapmokamo darbo, ir tai laikoma norma.

Plačiau...
 

2019-04-27 | Jonas Jarutis. Europinės Žaliosios saugumo politikos gairės

Nacionalinis saugumas nėra vien tik tankai ir patrankos. Lietuvos ir Europos Žalieji siūlo modernų požiūrį į saugumo klausimus, paremtą darnia „kietojo“ ir „minkštojo“ saugumo elementų sąveika, stipria gynybos bei aukšta gyvenimo kokybės regionuose politika.

Plačiau...
 

2019-04-26 | Asta Kubilienė. Sveikata – žmogaus, bet rūpestis – visos visuomenės

Seimas šioje pavasario sesijoje pradėjo antrą kadencijos pusę – nesikartojant apie nuveiktus darbus verta aptarti, kokios sveikatos reikalų kryptys sulauks dėmesio Seime Vilniuje, o kurie klausimai turės būti derinami ir Europos lygiu?

Plačiau...
 

2019-04-25 | Premjeras: laipsniškai augs visų viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimai

Vyriausybė pasitarime iš esmės pritarė Ilgalaikio tvaraus viešojo sektoriaus darbuotojų darbo užmokesčio finansavimo iki 2025 metų strategijai.

Plačiau...
 

2019-04-25 | Laima Mogenienė. Moterys – aktyvios, savarankiškos  ir... labai reikalingos!

Išsitaręs ar neapdairiai pajuokavęs,  jog neleidžia žmonai dirbti ir turėti pajamų, Arvydas Juozaitis, kilus visuomenės pasipiktinimui, buvo priverstas teisintis. Vėliau pateiktoje jo vizijoje moterys pačios laisvai pasirenka, ar siekti karjeros, ar pasišvęsti  vaikų auginimui ir auklėjimui.

Plačiau...
 

2019-04-25 | LVŽS frakcijos Seime nario Valiaus Ąžuolo pranešimas spaudai: ,,Keliams – didesnis finansavimas


„Ministro Pirmininko įpareigojimu Vyriausybė patvirtino planą, pagal kurį bus išasfaltuota apie 1700 km regioninių žvyrkelių. Džiugu, kad visoje šalyje žvyrkelių jau netrukus belikstik apie 6000 km. Net neabejoju, kad jei per 10 metų laikysimės panašaus tempo ir nesustosime, žvyrkelių regionuose turėtų nebelikti išvis. Deja, bet šiuo metu savivaldybių žvyrkeliai sudaro net 40 000 km“, – teigė LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas.


Plačiau...
 

2019-04-25 | Robertas Šarknickas: Investicijos turi likti Europoje

Tema apie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Kinijos ekonominę įtampą – karą, pastaruoju metu yra ypač karšta ir aktuali tema ne tik šių dviejų supervalstybių, tačiau ir viso pasaulio, ypač Europos Sąjungos, mastu. Keliai, kuriais nueis JAV ir Kinija, neišvengiamai iškels klausimą Europos Sąjungai, kokį kelią turi rinktis Europa, kuria kryptimi judėti vystant Europos Sąjungos ir valstybių narių ekonomiką, keliant bendrąjį vidaus produktą (BVP).

Plačiau...
 

2019-04-20 | Tomas Tomilinas. Zelenskis – baisiausias Putino košmaras

Diskusija dėl Ukrainos Prezidento Lietuvoje buvo itin keista. Politikai ir apžvalgininkai tingėjo pasidomėti giliau, ieškoti informacijos, o įprastai skleidė baimes ir klišes, kad Zelenskis yra nežinomas ir pavojingas.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų