Naujienos

2019-12-09 | LVŽS frakcijos seniūnas ragina Seimo valdybą vadovautis Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijomis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis po skandalingo Seimo valdybos sprendimo grąžinti Seimo nariams privilegijas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT). Gavęs STT vertinimą, LVŽS seniūnas kreipiasi į Seimo valdybą ir ragina atsisakyti kenksmingų valstybei veiksmų, vadovautis STT  rekomendacijomis ir priiminėti skaidrumą Seimo veikloje užtikrinančius sprendimus.

Plačiau...
 

2019-12-06 | Bronis Ropė: „Naujoji Europos Komisija pamatė žemdirbių protestą Lietuvoje“

Naujoji Europos Komisija savo kadenciją pradeda su vaizdais iš Lietuvos ūkininkų protesto ir Baltijos šalių europarlamentarų reikalavimu nutraukti Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemdirbių diskriminaciją. Apie tai kalbamės su Europos Parlamento nariu Broniu Rope.

Plačiau...
 

2019-12-05 | Guoda Burokienė. Ar pavyks rasti ribą tarp viešumo ir asmens duomenų apsaugos?

Skaidrumas, viešumas, informacijos prieinamumas šiandien yra neatsiejama demokratinės valstybės sąlyga. Aukštesni viešumo ir atvirumo standartai keliami politikams, valstybės tarnautojams. Tačiau apie ką byloja sugriežtintos Europos Sąjungos (ES) asmens duomenų apsaugos taisyklės? Kur gi ta riba tarp asmens duomenų atviro, prieinamo, viešo informacijos skelbimo ir tarp itin skrupulingai apibrėžtos asmens duomenų apsaugos?

Plačiau...
 

2019-12-04 | A. Širinskienė: „Lietuvos pašto“ paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidžia galimas grėsmes nacionaliniam saugumui

LRT „Forumas“ laidoje A. Širinskienei užsiminus, kad „Lietuvos pašto“ valdyba yra sudariusi sutarčių su MG Baltic, „Lietuvos paštas“ pradėjo aiškintis. O žiniasklaidai „Lietuvos pašto“ pateikti paaiškinimai dėl nuomos sutarčių atskleidė naujas skandalingas aplinkybes.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Baltijos šalių europarlamentarai oficialiai kreipėsi į ES institucijas dėl žemdirbių diskriminacijos

Šiandien oficialus kreipimasis dėl Baltijos šalių žemdirbių diskriminavimo išsiųstas naujajai Europos Komisijai, Europos Parlamentui ir Europos Sąjungos Tarybai.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Robertas Šarknickas. Valdžią reikia užgrobti bet kokia kaina – deja, grėsmė didėja!

Pradėsiu nuo esamų įvykių: tolimųjų reisų vairuotojams keliami atlyginimai – mitingas; keliami mokytojams atlyginimai – mitingas; nekeliami mokesčiai ūkininkams – mitingas; keliami vaiko pinigai, pensijos – opozicija nepatenkinta ir t. t.

Plačiau...
 

2019-12-02 | Guoda Burokienė. Ar jau esame pasiruošę kurti socialinį verslą?

Lietuvoje pastebimai auga socialinio verslo iniciatyva. Gyventojų pilietiškumas, noras prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo skatina žmones kurti socialinį verslą. Ilgai svarstyta socialinio verslo koncepcija virto Socialinio verslo plėtros įstatymo projektu, kuriame jau yra numatomos socialinio verslo steigimo sąlygos ir valstybės paskatos.

Plačiau...
 

2019-11-29 | Seime registruotas projektas dėl motinystės išmokų: numatomos kompensacijos laiku neinformuotoms mamoms

Seime registruotas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų projektas, kuriuo viso nėštumo metu nedirbusioms mamoms sugrąžinama galimybė gauti motinystės išmoką, jeigu moteris turi 12 mėnesių motinystės socialinio draudimo stažą per paskutinius dvejus metus.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų