Naujienos

2019-09-09 | Audronė Jankuvienė. Seimo rudens sesija: nuo socialinio verslo iki kultūros

Rugsėjo 10 d. prasidėjo Seimo rudens sesija. Vyriausybė pasiūlė į jos darbų programą įtraukti 144 įstatymų projektų paketus (atskirų įstatymų projektų – 465).

Plačiau...
 

2019-09-05 | LVŽS frakcijos nariai: Siūlomos įstatymo pataisos lengvins gydytojų darbą ir leis daugiau dėmesio skirti pacientams

LVŽS frakcijos Seime nariai Aurelijus Veryga, Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė registravo Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisas, kuriomis supaprastinama paciento sutikimo atlikti medicinines procedūras gavimo tvarka.

Plačiau...
 

2019-08-22 | LVŽS frakcijos Seime atstovai: Žmonėms - kokybiškos ir prieinamos savivaldos paslaugos

Siekiant, kad savivaldybės galėtų žmonėms pasiūlyti ir teikti kokybiškas paslaugas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo frakcijos atstovai susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi, asociacijos direktore Roma Žakaitiene ir kitais minėtos organizacijos atstovais.

 

Plačiau...
 

2019-08-21 | LVŽS yra užtikrinta dėl V. Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra užtikrinta dėl Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus tinkamumo, todėl jokios kitos kandidatūros nėra svarstomos.

 

 

Plačiau...
 

2019-08-21 | LVŽS taryba svarstys V. Pranckiečio likimą partijoje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) valdybos posėdyje, kuris vyko šių metų rugpjūčio 20 d., buvo priimtas sprendimas šaukti partijos tarybos posėdį šių metų rugsėjo 6 d. Tarybos posėdyje numatoma aptarti pasirengimą 2020 m. Seimo rinkimams, nustatyti kandidatų kėlimo vienmandatėse ir daugiamandatėje rinkimų apygardose principus, apibrėžti rinkimų kampanijos strategijos gaires bei pateikti informaciją apie LVŽS frakcijos Seime priimtus sprendimus.


Plačiau...
 

2019-08-19 | Bronis Ropė. „Kur dingsta Europos fondų pinigai?“

Šito klausimo iš žmonių sulaukiu keliamo dvejopai. Pirma – apie tai, ar tie pinigai kaip nors pasiekia gyventojus – juk niekas tiesiai į kišenę papildomų eurų nepasiūlo.

Plačiau...
 

2019-08-19 | Seimo narė Agnė Širinskienė: Registruotos įstatymo pataisos leistų padidinti prokurorų savivaldos ir atrankos skaidrumą

Seimo ir LVŽS frakcijos narės Agnės Širinskienės registruotos įstatymo pataisos leis didinti prokurorų savivaldos ir atrankos skaidrumą, nes numatytų Prokurorų ir Vyriausiųjų prokurorų atrankų bei Etikos, Atestacijos ir Egzaminų komisijų narių rotaciją.

 

Plačiau...
 

2019-08-16 | Valius Ąžuolas: Biudžetas turi būti subalansuotas, tačiau jame turi pakakti lėšų Vaikų pinigų ir NPD didinimui bei šalies socialinėm reikmėm

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas ir LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas kalbėdamas apie kitų metų šalies biudžetą sako, kad pastarasis turėtų būti subalansuotas, tačiau kartu ir leidžiantis didinti dirbančiųjų žmonių pajamas ar spręsti šalies socialines problemas.

 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų