Naujienos

2019-11-07 | Guoda Burokienė. Ar atverti plačiau duris nevyriausybinių organizacijų veiklai?

Sakoma, kad geri darbai daromi tyliai. Būtent svarbių ir labai reikalingų darbų gausa nuolat stebina Lietuvos nevyriausybinės organizacijos (NVO). Būdamos arčiausiai žmonių, puikiai įsigilinusios į bendruomenės rūpesčius ir skaudulius, šių organizacijų nariai, negailėdami nei laiko, nei jėgų, padaro neįtikėtinus dalykus.

Plačiau...
 

2019-11-07 | Seimo etikos sargų prašoma įvertinti V. Čmilytės-Nielsen veiksmus dėl automobilio eksploatavimo išlaidų iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų

LVŽS frakcijos Seime narė Audronė Jankuvienė, reaguodama į portale lrt.lt pasirodžiusią informaciją apie Seimo Liberalų Sąjūdžio frakcijos seniūnės Viktorijos Čmilytės-Nielsen išlaidas automobilio ekploatacijai, kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją, prašydama įvertinti parlamentarės elgesį, galimai apmokant šeimos narių bei partijos naudai naudojamo automobilio eksploatavimo išlaidas iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų.

Plačiau...
 

2019-11-06 | LVŽS frakcijos nariai: mokestinė politika gali padėti priimti aplinkai palankius sprendimus

LVŽS frakcijai priklausantys Seimo nariai Valius Ąžuolas ir Agnė Širinskienė šiandien registravo motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektą. Projekto tikslas – kartu su kitomis priemonėmis, vykdant mokestinę politiką formuoti visuomenės įpročius renkantis transporto priemonę, atkreipti dėmesį į transporto priemonių sukeliamą poveikį aplinkai bei klimato kaitai ir skatinti rinktis mažiau taršius automobilius, taip mažinant poveikį aplinkai, žmonių sveikatai ir klimato kaitai.

Plačiau...
 

2019-11-05 | Ramūnas Karbauskis. Virtualus „Karabasas“ turi išstumti R. Karbauskį iš politinės arenos?

Kalbėdami apie valstybės viziją sakėme, kad valstybė rūpinasi šeima, jaunais žmonėmis, senjorais, skurdžiai gyvenančiais žmonėmis, o tai įgyvendinti padeda nuoširdžiai valstybei tarnaujantys politikai ir savo srities žinovai. Su šia valstybės vizija mes sulaukėme didelio Lietuvos žmonių palaikymo.

Plačiau...
 

2019-11-05 | LVŽS frakcijos nariai siūlo viešai transliuoti Seimo seniūnų sueigos ir Seimo valdybos posėdžius

LVŽS frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė siūlo viešai transliuoti Seimo seniūnų sueigos ir valdybos posėdžius bei šių posėdžių įrašus skelbti internete taip, kaip šiuo metu skelbiami Seimo plenarinių posėdžių, Seimo komitetų ir komisijų posėdžių įrašai.

Plačiau...
 

2019-11-05 | LVŽS frakcijos seniūnas R. Karbauskis: skandalinga, jog Seimo valdyba grąžina privilegijas Seimo nariams

LVŽS frakcijos seniūnas Seimo narys Ramūnas Karbauskis frakcijos vardu kreipėsi į Seimą, prašydamas  įvertinti 2019 m. spalio 23 d. Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio pirmininkauto Seimo valdybos posėdžio sprendimą dėl Seimo narių parlamentinei veiklai skiriamų lėšų panaudojimo.

Plačiau...
 

2019-11-04 | Seimo narė Agnė Širinskienė registravo pataisas, gerinančias korupcijos ir organizuoto nusikalstamumo prevencijos sąlygas

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto Pirmininkės ir Seimo narės Agnės Širinskienės registruotos Kriminalinės žvalgybos įstatymo pataisos leis pagerinti korupcijos ir organizuoto nusikalstamumo prevenciją, nes užtikrins, kad nusikalstamą gyvenimo būdą gyvenančių asmenų turtas, kurio jie negali pagrįsti savo teisėtomis pajamomis, būtų neatlygintinai paimtas valstybės nuosavybėn.

Plačiau...
 

2019-10-30 | LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio neįtikino Seimo narių sprendimas nesiekti aukštesnių politikų ir lobistų skaidrumo standartų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis registravo Lietuvos Respublikos lobistinės veiklos įstatymo pataisas, kurios įpareigos politikus, aukštus valstybės tarnautojus ir lobistus deklaruoti susitikimus.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų