Naujienos

2020-02-27 | Eugenijus Jovaiša. Švietimo srityje nieko nepadaryta?

Pastarosiomis dienomis viešumoje iš Prezidentūros nuskambėjo nemažai komentarų, esą valdančioji koalicija šią kadenciją nieko nepadarė švietimo srityje. Prezidentas pasakė, kad „tenka konstatuoti švietimo reformos nesėkmę beveik visais klausimais“.

Plačiau...
 

2020-02-26 | Ekonominio šešėlio mažinimui - galimybė susigrąžinti dalį pinigų už paslaugas

Pernai iš ekonominio šešėlio ištraukta ne mažiau kaip 160 mln. eurų. Viena iš priemonių šešėliui mažinti - pradėtas taikyti paskatų paketas, kuris numato gyventojams galimybę susigrąžinti dalį gyventojų pajamų mokesčio už remonto ar būsto apdailos paslaugas, automobilių remontą ir nepilnamečių vaikų iki 18 meų priežiūrą.

Plačiau...
 

2020-02-24 | Jonas Jarutis. Bankinis peilis Lietuvos regionų ateičiai arba pirmyn Zimbabvės pramintu takeliu?

Praėjusią savaitę nuskambėjęs asocijuotų bankų lobistų pareiškimas, jog jie nemato nieko blogo bankų padalinių regionuose uždaryme, sulaukė gerokai mažesnės reakcijos, nei turėtų valstybėje, kuriai rūpi jos regionų plėtra ir gyvenimo kokybė.

Plačiau...
 

2020-02-23 | Istorinis Lietuvos pasiekimas – pirmą kartą šaliai suteiktas A+ kredito reitingas

Lietuva užkopė į istorines kredito reitingų aukštumas – pirmą kartą istorijoje mūsų šaliai buvo suteiktas A+ ilgalaikio skolinimosi reitingas. Tokį įvertinimą Lietuvai suteikusi tarptautinė kredito reitingų agentūra „Standard & Poor’s“ pažymi spartų ir subalansuotą šalies ekonomikos augimą bei tvirtą fiskalinę politiką.

Plačiau...
 

2020-02-21 | Europos Parlamento Prezidento laiške – pažadas Baltijos šalių ūkininkams

Europos Parlamento Prezidentas David Maria Sassoli laišku atsakė į gruodį parengtą Baltijos šalių Europos Parlamento narių kreipimąsi, kuriame raginama užtikrinti tiesioginių išmokų suvienodinimą. Laiške pabrėžiama, kad Europos Parlamentas skirs ypatingą dėmesį šiam klausimui.

Plačiau...
 

2020-02-20 | Žemdirbiai prakalbo apie savo teisių gynimą teisme

Prie Europos Sąjungos institucijų protestuojantys Lietuvos ūkininkai dėl diskriminacinių tiesioginių išmokų prakalbo apie teisių gynimą teisme. Pasak Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos europarlamentaro Bronio Ropės, pagrindas bylai gali būti.

Plačiau...
 

2020-02-20 | Studentai galės gauti nedarbo išmokas, o vyresni nei 45 metų – subsidijas ir paramą darbo vietos steigimui

Vyriausybė nutarė iki 6 mėnesių mokėti subsidijas darbdaviams, įdarbinantiems vyresnius nei 45 metų amžiaus bedarbius, arba teikti vienkartinę 18,8 tūkst. eurų paramą tokio amžiaus asmeniui, jeigu jis pirmą kartą steigia sau darbo vietą labai mažoje įmonėje. Tai numatyta Užimtumo įstatymo pakeitimuose.

Plačiau...
 

2020-02-18 | Mokyklų ir darželių uždarymas - tik su bendruomenės ir įstaigų tarybos sutikimu

Atsižvelgdami į bendruomenių ir moksleivių tėvų susirūpinimą dėl mokyklų ir darželių uždarymo ir pertvarkos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai Vida Ačienė ir Valius Ąžuolas inicijavo Švietimo įstatymo pakeitimą. Įstatymo pakeitimai įpareigotų savivaldybes gauti švietimo įstaigų tarybų pritarimą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų