Naujienos

2019-11-26 | Seime nepritarta siūlymams kelti mokesčius ūkininkams

spencer

Seime buvo atmesti siūlymai panaikinti lengvatą, kuri šiuo metu taikoma šildymui naudojamam gazoliui, dar vadinamam ,,raudonajam kurui‘‘. ,,Raudonasis kuras‘‘ naudojamas ne vien žemės ūkyje, tačiau ir socialinių ir kitų įstaigų šildymui, kur nėra gamtinių dujų.

Plačiau...
 

2019-11-22 | Pensijos augs sparčiau nei darbo užmokestis – tam skiriama 252 milijonai

Senatvės pensijos kitąmet turėtų augti sparčiau nei darbo užmokestis: planuojama, kad vidutinė senatvės pensija turint būtinajį stažą padidės 30 eurų nuo 365 iki 395 eurų, o vidutinė senatvės pensija paaugs 29 eurais – nuo 345 iki 374 eurų.

Plačiau...
 

2019-11-22 | Guoda Burokienė. Tikslas – „skaidri“ valstybės tarnyba

„Valstybinėje tarnyboje dirba tik vagys“. Tokią ar panašią nuomonę girdime nuolat. Ką turėtume keisti ir ką dar reikėtų padaryti, kad visuomenės požiūris į valstybės tarnautojus pagaliau pasikeistų?

Plačiau...
 

2019-11-21 | Dainius Gaižauskas: teiginiai, esą valdantieji nepritaria Prezidento pasiūlymams dėl pensijų didinimo – laužti iš piršto

Stengiamės ir darome viską, kad žmonių pensijos ir atlyginimai augtų, nes žmomės nusipelnė jaustis oriau, o tuo labiau nesusidurti su skurdu. Seimas po svarstymo nusprendė Vyriausybei grąžinti biudžetą tobuliniti tam, kad būtų ieškoma papildomai lėšų pensijų bei medikų atlyginimų didinimui.

Plačiau...
 

2019-11-21 | Ministras L. Kukuraitis siūlo atlyginti praradimus mamoms, kurios nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimą

Viso nėštumo metu nedirbusių ir dėl to motinystės išmokų netekusių mamų lūkesčiai buvo pažeisti, nes jos nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimus, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Ministras pavedė specialistams parengti projektą, kuriuo naujosios nuostatos įsigaliojimas būtų atidėtas, o tuo laikotarpiu atsiradę mamų praradimai atlyginti.

Plačiau...
 

2019-11-20 | Lauras Stacevičius: Teisinis reguliavimas sprendžiant daugiabučių gyventojų problemas

Siekiant spręsti daugiabučių namų gyventojų problemas dėl ydingo teisinio reguliavimo praktikos, Seimo narys Lauras Stacevičius inicijavo įstatymo pataisas.

Plačiau...
 

2019-11-18 | Medikų atlyginimai rugsėjį kilo beveik dešimtadaliu

Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) laikosi medikų bendruomenei duoto pažado, tad šį rugsėjį vieno mėnesio vieno etato gydytojo vidutinis darbo užmokestis didėjo 11 proc., o slaugytojų – 10 proc., palyginus su 2019 metų I ketvirčiu. Tam tikslui buvo padidinti gydymo paslaugų įkainiai ir papildomai skirta 41,5 mln. eurų nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. suteiktų gydymo paslaugų išlaidoms apmokėti.

Plačiau...
 

2019-11-15 | Dainius Gaižauskas: Šiandien istorinė diena, nes į Lietuvą sugrąžinti du lietuviai, pavykus susitarti dėl šnipų apsikeitimo

Bendromis LR Prezidento, Seimo, Valstybės saugumo departamento ir kitų valstybės institucijų pastangomis, šiandien į Lietuvą sugrąžinti du šalies piliečiai, Arstidas Tamošaitis ir Jevgenijus Mataitis, kurie kalėjo Rusijoje už šnipinėjimą nuo 2016 m.

 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų