Naujienos

2020-03-19 | Siekiant suvaldyti grėsmes, keičiasi tvarka parkuose ir kitose viešose erdvėse

Parkuose ir kitose viešose erdvėse nuo šiandien žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai. Tokių ribojimų imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo.

Plačiau...
 

2020-03-19 | Lietuvos valstiečiai ir žalieji visuomenę ragina pasitikėti Vyriausybe, o opoziciją – nepolitikuoti

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis kreipėsi viešu laišku į visuomenę, kuriuo dėkoja gydytojams, kariškiams ir Vyriausybės nariams, o taip pat visiems Lietuvos žmonėms, kurie nepaisant karantino keliamų nepatogumų, elgiasi atsakingai ir rūpinasi savo bei aplinkinių saugumu.

Plačiau...
 

2020-03-18 | Priimti visi pasiūlymai: kokią paramą gaus darbuotojai, darbdaviai ir prižiūrintys artimuosius

Valstybėje paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną, Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė pakeitimus, skirtus išsaugoti darbo vietas ir padėti gyventojams, kurie užvėrus dienos centrus turi rūpintis negalią turinčiais žmonėmis, vaikais, senoliais.

Plačiau...
 

2020-03-17 | Užtikrinamos visų darbuotojų, vykdančių epidemijų profilaktikos priemones ypač pavojingų ligų židiniuose, socialinės garantijos

Seimas priėmė Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisas, išplėsdamas socialines garantijas turinčių darbuotojų ratą.

Plačiau...
 

2020-03-16 | Karantino metu Lietuvos paštas dirbs, numatomi laikini veiklos apribojimai

AB Lietuvos paštas informuoja, kad Vyriausybei Lietuvos teritorijoje paskelbus karantiną, bendrovė, kaip ir kitos strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą.

Plačiau...
 

2020-03-16 | Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje skelbiamas karantinas

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Karantino metu pastebėję pažeidimus galite kreiptis 112.

Plačiau...
 

2020-03-16 | Vyriausybė skirs 2,5 mlrd. eurų paramą, siekiant užtikrinti sveikatos apsaugos paslaugas, skatinti ekonomiką ir padėti nukentėjusiam verslui

Vyriausybė nutarė priimti priemonių planą, reguojant į neigiamą COVID-19 pandemijos protrūkį ir neigiamas pasekmes ekonomikai. Plane numatomos priemonės numatytos priemonės, būtinos sveikatos apsaugos paslaugų užtikrinimui, darbo vietų išsaugojimui ir žmonių pajamų lygio palaikymui, verslo likvidumo išsaugojimui, ekonomikos skatinimui ir Valstybės  iždo likvidumo užtikrinimui.

Plačiau...
 

2020-03-14 | Bronis Ropė. Net ir užsidarę namuose žmonės norės valgyti

Ilgiau besilaikančio maisto produktų lentynos ištuštėjo vien todėl, kad dalis žmonių, norėdami rečiau vaikščioti į masinio susibūrimo vietas (prekybos centrus), nusipirko produktų šiek tiek ilgesniam laikui. Pats valgau ir grikius, ir makaronus, tad keliuose prekybcentriuose neradęs įprastų produktų, susimąsčiau: kas nutiktų, jeigu dėl kokių nors priežasčių būtų apribotas maisto gabenimas per sienas?

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų