Naujienos
2008 04 10 | S.Pabedinskas: Po jaunimo incidento Latvijos pasienyje bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros
Aiškindamiesi praėjusį savaitgalį Lietuvos-Latvijos pasienyje įvykusio jaunimo incidento aplinkybes parlamentarai - Valstiečių liaudininkų frakcijos narys Skirmantas Pabedinskas ir socialdemokratas Gintautas Mikolaitis, balandžio 9 d., trečiadienį susitiko su Biržų rajono administracijos vadovais, Nemunėlio-Radviliškio, Bauskės rajono Skaistkalnės miestelio seniūnais ir gyventojais.
Plačiau...
 

2008-04-08 | Valstiečių liaudininkų frakcija: ES Lisabonos sutarties ratifikavimą būtina sieti su Ignalinos AE ateitimi

Valstiečiai liaudininkai svarsto, ar laiku ratifikuojama ES Lisabonos sutartis. Šį klausimą siūloma sieti su IAE antrojo reaktoriaus stabdymo scenarijaus pakoregavimo, t.y. vėlesnio jo termino, galimybe. Dėl to sustiprėtų Lietuvos energetinė nepriklausomybė.

Plačiau...
 

2008 04 03 | Valstiečiai liaudininkai susitiko Širvintose

Vakar Širvintose išplėstiniame LVLS valdybos posėdyje valstiečiai liaudininkai aptarė Seimo rinkimų vienmandačių apygardų kandidatūras bei rinkiminės programos gaires. Išplėstiniame LVLS valdybos posėdyje dalyvavo Vilniaus apskrities skyrių nariai bei pirmininkai. 

Plačiau...
 

2008-04-01 | Dvasingumo vaidmuo besikeičiančioje visuomenėje

LR Seime balandžio 1 d. vykusioje Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininkės Rimos Baškienės spaudos konferencijoje Seimo bei LVLS valdybos narė atkreipė dėmesį į neigiamų visuomenės reiškinių gausą...

Plačiau...
 

2008-03-31 | V.Domarkas: Būtina užkirsti visus kelius pavojui vaikams kvaišintis pavojingais sveikatai chemikalais

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas, valstietis liaudininkas  Virginijus Domarkas, susipažinęs su spaudos informacija apie lakiuosius nitritus, kreipiasi į sveikatos, teisėsaugos, socialinių reikalų ir švietimo institucijas prašydamas pagal kompetenciją imtis adekvačių priemonių, kad būtų užkirstas kelias vaikams kvaišintis pavojingais chemikalais.

Plačiau...
 

2008-03-19 | L.Mogenienė: Aukštas VRM pareigūnas demonstruoja bejėgiškumą skustagalvių eitynių klausimu

LVLS, LR Seimo Žmogaus teisių komiteto narę Laimą Mogenienę papiktino kovo 18 d. LRT „Panoramos“ laidoje parodytas VRM sekretoriaus Stanislovo Liutkevičiaus komentaras apie skustagalvių eitynes.

Plačiau...
 
2008 03 14 | Po parlamentarų susitikimo su Zarasų badautojais protesto akcija nutraukta
Valstiečių liaudininkų frakcijai priklausantis Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Virginijus Domarkas ir šio komiteto pirmininko pavaduotojas, konservatorius Julius Dautartas, Valstiečių liaudininkų frakcijos vadovė Aldona Staponkienė ir Seimo Regioninės plėtros komisijos pirmininkas, valstietis liaudininkas Skirmantas Pabedinskas ketvirtadienį Zarasuose susitikę su savivaldybės vadovais.
Plačiau...
 

2008-03-13 | Valstiečiai liaudininkai peržiūrės mokslo ir studijų įstatymo projektą

Šiandien, kovo m. 13 d., Valstiečių liaudininkų frakcijos nariai, Seime susitikę su studentų asociacijų atstovais pareiškė, kad Švietimo ir mokslo ministerijos parengtas mokslo ir studijų įstatymas reikalauja nuodugnios analizės.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų