Naujienos
2008 03 14 | Po parlamentarų susitikimo su Zarasų badautojais protesto akcija nutraukta
Valstiečių liaudininkų frakcijai priklausantis Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Virginijus Domarkas ir šio komiteto pirmininko pavaduotojas, konservatorius Julius Dautartas, Valstiečių liaudininkų frakcijos vadovė Aldona Staponkienė ir Seimo Regioninės plėtros komisijos pirmininkas, valstietis liaudininkas Skirmantas Pabedinskas ketvirtadienį Zarasuose susitikę su savivaldybės vadovais.
Plačiau...
 

2008-03-13 | Valstiečiai liaudininkai peržiūrės mokslo ir studijų įstatymo projektą

Šiandien, kovo m. 13 d., Valstiečių liaudininkų frakcijos nariai, Seime susitikę su studentų asociacijų atstovais pareiškė, kad Švietimo ir mokslo ministerijos parengtas mokslo ir studijų įstatymas reikalauja nuodugnios analizės.

Plačiau...
 

2008-03-12 | LVLS krepšininkai atkakliai gynė LVLS garbę

Sekmadienį  Vilniuje, Š. Marčiulionio krepšinio akademijoje vyko tradicinis politinių partijų komandų krepšinio turnyras prestižinei LiCS taurei laimėti. Rungtynėse dalyvavo ir LVLS krepšinio komanda, kurią sudarė 10 žaidėjų iš įvairių LVLS skyrių.

Plačiau...
 

2008-03-10 | Valstiečiai liaudininkai pasisako prieš mokyklų reorganizavimą remiantis vien tik ekonominiais argumentais

Valstiečių liaudininkų frakcijos Seime vadovė Aldona Staponkienė, šios frakcijos nariai Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Virginijus Domarkas ir Skirmantas Pabedinskas reiškia susirūpinimą dėl ydingo mokyklų reorganizavimo Zarasų rajone.

Plačiau...
 

2008-02-08 | A. Staponkienė: būtina apginti žmones nuo pensijų kaupimo bendrovių gobšumo

Valstiečių liaudininkų frakcijos Seime vadovė Aldona Staponkienė įregistravo Pensijų kaupimo įstatymo pataisą, užkertančią galimybes pensijų kaupimo bendrovėms pasipelnyti iš žmonių pinigų kaupiant pensijas.

Plačiau...
 

2008 02 06 | Morę degino ir melnragiškiai

ŠVENTĖ. Žirgais, žydeliais, daktarais ir visokiais kaukais persirengę S. Dacho mokyklos mokiniai Melnragėje padėjo Kanapiniui kautis su Lašininiu.

Plačiau...
 

2008-01-31 | A.Pekeliūnas, R.Baškienė: Privalome imtis visų priemonių užkertant narkotinių medžiagų platinimą Lietuvoje

Šiandien, pasirodžius informacijai spaudoje apie Lietuvoje legaliai platinamą svaiginantį poveikį turintį kvaitulinį šalaviją, LVLS valdybos nariai - LR Seimo pirmininko pavaduotojas Alfredas Pekeliūnas bei Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininkė Rima Baškienė kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrą Rimvydą Turčinską prašydamas ypatingos skubos tvarka keisti teisės aktus, kurie nustatytų šio augalo vartojimo reglamentavimą ir kontrolę.

Plačiau...
 

2008-01-24 | R. Baškienė: Ar Lietuvos vaikus įsivaikins homoseksualai

Europos žmogaus teisių teismo sprendimas, kad draudimas asmeniui siekti įsivaikinti vaikus dėl jo seksualinės orientacijos pažeidžia Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvenciją, sulaukė Lietuvoje didžiulio nusistebėjimo ir diskusijų "Ar ir Lietuvos vaikus gali įsivaikinti homoseksualai ?"

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 191 192 193 194 195 196 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų