Naujienos

2009-05-11 | „Kuriantis miestas“ – Europos dienos šventė Ignalinoje

Gegužės 8 d. Ignalinos Laisvės aikštėje vyko margaspalvė Europos dienos šventė „Kuriantis miestas“, taip pat buvo paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, pasveikinti rajono žurnalistai ir raštingumo konkurso nugalėtojai.

Plačiau...
 

2009-05-08 | Penkeri metai Europos Sąjungoje. Interviu su Ignalinos rajono meru B.Rope.

Kai Lietuvos žmonės referendumu pritarė stojimui į Europos Sąjungą, derybos dėl narystės šioje Europos Bendrijoje dar labiau suintensyvėjo. Lietuvai reikėjo padaryti nemažai „namų darbų“, prisiimti įsipareigojimų, kad senosios ES šalys vieningai pasakytų „taip“.

Plačiau...
 

2009-05-07 | Biudžeto karpymas devynis kartus nepamatavus

Ant Seimo podiumo vėl karaliauja valstybės biudžetas. Jis vėl beatodairiškai karpomas, nepaisant senos išminties, kad reikia devynis kartus pamatuoti, o tik dešimtąjį kartą kirpti. Ką davė jo pirmasis naktinis karpymas, akivaizdu. Atsidūrėme dar didesnėje duobėje ir neviltyje.

Plačiau...
 

2009-05-04 | Valstiečių liaudininkų sąjunga pateikė kandidatų į EP dokumentus

Valstiečių liaudininkų sąjunga pateikė Vyriausiajai rinkimų komisijai 22 kandidatų į Europos Parlamentą sąrašą. LVLS buvo bene pirmoji partija, kuri sudarė sąrašą visuotinio partijos narių reitingavimo pagrindu. Keli kandidatai po reitingavimo atsisakė dalyvauti partijos sąraše.

Plačiau...
 

2009-04-30 | R.Karbauskio kreipimasis į LVLS narius dėl Europos Parlamento rinkimų

Prasideda Europos Parlamento rinkimų kampanija. LVLS į rinkimus žengia vedama naujos Sąjungos vadovybės, atsinaujinusios Valdybos ir Tarybos. Tačiau akivaizdu, kad siekiant gerų rezultatų rinkimuose šių pasikeitimų tikrai nepakaks. Mūsų nesėkmės praėjusiuose Seimo rinkimuose didžiąja dalimi buvo mūsų motyvacijos ir pastangų stokos pasekmė.

Plačiau...
 

2009-04-23 | G. Didžiokas:  Europos Parlamente - pavojaus signalas dėl vištienos

Europos Parlamento (EP) žemės ūkio reikalų komitetas, išnagrinėjęs Europos Komisijos pasiūlymą dėl cheminio paukštienos apdorojimo, įžvelgia realų pavojų žmonių sveikatai.

Plačiau...
 

2009-04-22 | Surengtas baigiamasis paskaitų ciklo renginys prioritetinėmis ES temomis

Seminaras “Europos Parlamento sprendimų įtaka piliečiui, regionui, valstybei” Balandžio 17 d. Tauragės apskrities viršininko administracijos konferencijų salėje vyko Tauragės Europos informacijos centro - Europe Direct, kartu su Tauragės apskrities viršininko administracija organizuojamų mokymų ciklo prioritetinėmis ES temomis III-iasis seminaras “Europos Parlamento sprendimų įtaka piliečiui, regionui, valstybei”.

Plačiau...
 

2009-04-21 | Kandidatės į LR Prezidentus prof. Kazimiros Danutės Prunskienės pranešimas dėl situacijos Lietuvoje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus šiandien pateikia Seimui ir visuomenei paskutinį metinį pranešimą. Tai vyksta naujų LR Prezidento rinkimų kampanijos metu. Kitą metinį pranešimą 2010-aisiais teiks jau naujasis Prezidentas.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų