Naujienos

2009-03-04 | Pareiškimas dėl kritiškos situacijos žemės ūkyje

Atžvelgiant į tai, kad daugumą Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) narių sudaro žmonės, kurie savo kasdieniniame gyvenime ir darbe susiduria su įvairiomis žemdirbių, kaimo problemomis, naujoji LVLS vadovybė ir sąjungos nariai reiškia solidarumą su Lietuvos žemdirbiais. 

Plačiau...
 

2009-03-01 | LVLS pareiškimas dėl socialinės ir ekonominės padėties

LVLS suvažiavimas konstatuoja, kad gilėjanti ekonominė finansinė krizė ir auganti socialinė įtampa, didėjanti praraja tarp valdžios ir žmonių įgauna pavojingą mastą. Ūkio nuosmukis ir nedarbo augimas, mažėjantys atlyginimai, papildoma mokesčių našta, užgriuvusi verslą, ūkininkus ir visus Lietuvos gyventojus, reikalauja neatidėliotinų priemonių krizei stabdyti.

Plačiau...
 

2009-02-28 | Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininku išrinktas Ramūnas Karbauskis

Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininku šeštadienį vykusiame suvažiavime išrinktas Ramūnas Karbauskis, už kurį savo balsus atidavė 323 delegatai. Partijos lyderio rinkimuose jis nugalėjo kitą kandidatą, europarlamentarą Gintarą Didžioką, kuris surinko 244 balsus. 3 biuleteniai buvo negaliojantys. Buvusi valstiečių liaudininkų lyderė K. Prunskienė, kuri kovoje dėl partijos vadovo posto nedalyvavo, tapo partijos garbės pirmininke.

Plačiau...
 

2009-02-28 | LVLS pirmininkės pranešimas VI-ojo suvažiavimo metu

Sveikinu visus delegatus ir suvažiavimo svečius, atvykusius į Anykščius ir dėkoju Seimo nariui Antanui Baurai, kuriam teko rimtas išbandymas būti mūsų forumo šeimininku.

Plačiau...
 

2009-02-26 | Prof. Kazimiera Prunskienė sieks prezidento posto

Nepriklausomybės akto signatarė, ekonomistė profesorė Kazimiera Prunskienė paskelbė apie savo apsisprendimą kaip nepriklausoma kandidatė dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir šiandien pateikė dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Plačiau...
 

2009-02-26 | Kazimieros Danutės Prunskienės - Pareiškimas spaudai

Apsisprendžiau kelti savo kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, norėdama atstovauti įvairioms visuomenės grupėms vardan santarvės ir žmonių gerovės.

Plačiau...
 

2009-02-21 | Kiek kartų vis dar gali „atsirasti“ tas pats niekur nedingęs raštelis

Žiniaskaidoje – BNS ir lrytas.lt. inf. vėl platinama jau tragikomiška tariamų „dingimų“ ir „atsiradimų“ epopėjos tąsa. Skelbiama, jog Lietuvos ypatingajame archyve vėl rastas „Šatrijos pasižadėjimas“, nors nuo 2003 m. jis niekur nė  nebuvo dingęs.

Plačiau...
 

2009-02-21 | Mano likimas ir politinė veikla nuo pat Sąjūdžio laikų (video)

Mano likimas ir politinė veikla nuo pat Sąjūdžio laikų yra kupini iššūkių, pergalių ir skaudžių praradimų. Mane visada lydėjo priešininkų ir konkurentų išpuoliai, stiprėjantys prieš kiekvienus rinkimus.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų