Naujienos

2009-04-22 | Surengtas baigiamasis paskaitų ciklo renginys prioritetinėmis ES temomis

Seminaras “Europos Parlamento sprendimų įtaka piliečiui, regionui, valstybei” Balandžio 17 d. Tauragės apskrities viršininko administracijos konferencijų salėje vyko Tauragės Europos informacijos centro - Europe Direct, kartu su Tauragės apskrities viršininko administracija organizuojamų mokymų ciklo prioritetinėmis ES temomis III-iasis seminaras “Europos Parlamento sprendimų įtaka piliečiui, regionui, valstybei”.

Plačiau...
 

2009-04-21 | Kandidatės į LR Prezidentus prof. Kazimiros Danutės Prunskienės pranešimas dėl situacijos Lietuvoje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus šiandien pateikia Seimui ir visuomenei paskutinį metinį pranešimą. Tai vyksta naujų LR Prezidento rinkimų kampanijos metu. Kitą metinį pranešimą 2010-aisiais teiks jau naujasis Prezidentas.

Plačiau...
 

2009-04-21 | Mišri Seimo narių grupė: Neskatinkime kaimo įstaigų naikinimo

Pateiktame transporto lengvatų įstatymo projekte siūloma panaikinti transporto lengvatas kaimuose ir miesteliuose esančių mokyklų mokytojams, sveikatos priežiūros įstaigų gydytojams ir slaugytojams, socialinių paslaugų įstaigose ir seniūnijose dirbantiems pedagogams, socialiniams darbuotojams, kultūros ir meno įstaigose dirbantiems kultūros darbuotojams.

Plačiau...
 

2009-04-20 | Rima Baškienė: negalima taupyti sergančiųjų sąskaita

Pastaruoju metu Seimo komitetuose buvo svarstomas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo projektas. Nutarta taupyti ir sergančiųjų sąskaita - tris pirmąsias ligos dienas dirbantiems asmenims nemokėti ligos pašalpos. Kadangi minėtoms pataisoms Seimo komitetai pritarė, jau šią savaitę šį įstatymo projektą tikimasi priimti plenariniame Seimo posėdyje.

Plačiau...
 

2009-04-15 | Valstiečiai liaudininkai svarsto galimybę nepritarti „studijų krepšelio" eksperimentui

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga (LVLS) svarsto galimybę nepritarti Vyriausybės parengtiems Aukštojo mokslo įstatymo pakeitimams, kurie lems radikalias permainoms studijų finansavimo sferoje bei ragina valdančiuosius neriboti studijų prieinamumo mažas pajamas turintiems ar atokiau nuo universitetų gyvenantiems žmonėms.

Plačiau...
 

2009-04-16 | Rima Baškienė: kviečiu visus susitelkimui ir vienybei

Balandžio 9 d. LNK televizijos „Vakaro Žinių“ laidoje buvo paskelbta informacija apie galimą Valstiečių liaudininkų sąjungos skilimą. Buvusi LVLS pirmininkė K.D. Prunskienė interviu teigė: „…gan skirtingos ideologijos  partijos viduje. Dėl to, kad ir dalis mūsų partiečių turi didelio masto verslo užmojus ir tiesiogiai nedalyvaudami politikoje bando tą politiką kaip nors įtakoti sau naudinga kryptimi...“.

Plačiau...
 

2009-04-09 | Rima Baškienė: negalima taupyti vaikų ir šeimų sąskaita

Liberalų ir centro sąjungos vadovo Artūro Zuoko pateiktas pasiūlymas nuo dvejų iki vienerių metų trumpinti motinystės (tėvystės) atostogas neatsakingas ir sukeliantis pagristą visuomenės pasipiktinimą.

Plačiau...
 

2009-04-08 | LVLS knadidatų į Europos parlamento reitingavimo rezultatai

Viso užpildytų blankų: 1682
Iš jų gerų: 1317.   Negaliojančių: 365
Duomenys iš 46 skyrių.
Mažiau surinkęs taškų patenka į aukštesnę sąrašo poziciją.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų