Naujienos

2008-10-02 | Valstiečiai liaudininkai: maisto produktų branginimas netoleruotinas

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) pirmininkės, žemės ūkio ministrės prof. Kazimieros Prunskienės pastangomis Seime priimtai ir nuo naujų, 2009 metų turinčiai įsigalioti PVM lengvatai vaisiams ir daržovėms iškilo grėsmė.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Kartu mes galime!

„Kartu mes galime!“ – tai ne tik Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) rinkiminis šūkis, darsyk atkreipiantis dėmesį į profesionaliu požiūriu itin stiprią  K.Punskienės komandą, kuriai, beje, priklauso ne vien LVLS nariai.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Priešrinkiminis vaikų maitinimas: džiaugsmas ar bėda?

Rugsėjo mėnesio pirmosios dienos- ne tik  vaikų, tėvų ir mokyklų mokslo metų pradžios  šventė , bet ir visus užgriūvantys rūpesčiai: kiek ir kokių mokymo priemonių įsigyti, kaip “suorganizuoti” vaiko užimtumą bei laisvalaikį, kaip patekti pas gydytoją ir pan.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Nuo kibernetinių atakų iki viešo šmeižto

Dar neprasidėjus politinės agitacijos laikotarpiui tapo aišku, kad šiuose rinkimuose nepavyks išvengti “nešvarių žaidimų”. Vietoj to, kad politikai ir jų šalininkai kibtų į darbus – rengtų rinkimines programas, pristatytų jas visuomenei, spręstų svarbias bei aktualias šaliai problemas – neretai imasi ir juodųjų technologijų.

Plačiau...
 

2008-09-30 | Valdžia ir jos nuodėmės

Plačiai žvelgiantys apžvalgininkai sako, kad šiandien Lietuva, palyginus su praeitimi, yra saugi šalis, o žmonės, palyginus su praeitimi, gyvena gerai. Bet žmonės nelabai  nori lygintis  su praeitimi. Jie nori lygintis su dabartimi ir gyventi su ateitimi.  

Plačiau...
 

2008-09-29 | Teisines užkardas valstybės ir privataus sektoriaus bendrame kelyje būtina pašalinti nedelsiant

Kuo toliau tuo labiau valstybės viešajame sektoriuje trūksta pinigų investiciniams projektams įgyvendinti, tą rodo ir Valstybės investicijų programos (VIP) finansavimas – kasmet ją formuojant projektų pateikiama 10 kartų daugiau nei yra lėšų. Problemos gilėja, o Vyriausybė nesiima priemonių joms spręsti, nors pinigų valstybėje yra.

Plačiau...
 

2008-09-29 | Aldona Staponkienė: Žmonės turi jaustis saugūs!

Apie teisinę sistemą Lietuvoje, čia egzistuojančias problemas ir galimybes kalbamės su Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) komandoje, kandidate į Seimą Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje, teisininke Aldona Staponkiene.

Plačiau...
 

2008-09-29 | Kurkime lietuvą, kurioje būtų daugiau pagarbos šeimai

Pamąstymai apie tai, ką kiekvienam iš mūsų  reiškia šeima šiandien kalbamės su Seimo Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininke Rima Baškiene. “Visiems linkiu darnios, gražios šeimos”, - pradeda pokalbį Seimo narė, “nes būtent šeimoje bręsta asmenybė, formuojasi asmens kultūra, santykių sistema.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų