Naujienos

2008-10-07 | Valstiečiai liaudininkai: Lietuvai reikalingas europinis gerovės modelis

Kaip niekad stiprią komandą artėjantiems Seimo rinkimams subūrusi Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga (LVLS) parengė išsamią programą, kurioje numatyta subalansuota plėtra daugelyje gyvenimo sričių.

Plačiau...
 

2008-10-03 | Ekspertai: LVLS programa parengta atsakingai

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) rinkimų programa parengta atsakingai ir atitinka visus keliamus reikalavimus. Programa išsami, joje pristatomi partijos nuveikti darbai, argumentuotai įvertinama esama padėtis valstybėje, pateikiami konkretūs siūlymai problemoms spręsti.

Plačiau...
 

2008-10-02 | Valstiečiai liaudininkai: maisto produktų branginimas netoleruotinas

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) pirmininkės, žemės ūkio ministrės prof. Kazimieros Prunskienės pastangomis Seime priimtai ir nuo naujų, 2009 metų turinčiai įsigalioti PVM lengvatai vaisiams ir daržovėms iškilo grėsmė.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Kartu mes galime!

„Kartu mes galime!“ – tai ne tik Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) rinkiminis šūkis, darsyk atkreipiantis dėmesį į profesionaliu požiūriu itin stiprią  K.Punskienės komandą, kuriai, beje, priklauso ne vien LVLS nariai.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Priešrinkiminis vaikų maitinimas: džiaugsmas ar bėda?

Rugsėjo mėnesio pirmosios dienos- ne tik  vaikų, tėvų ir mokyklų mokslo metų pradžios  šventė , bet ir visus užgriūvantys rūpesčiai: kiek ir kokių mokymo priemonių įsigyti, kaip “suorganizuoti” vaiko užimtumą bei laisvalaikį, kaip patekti pas gydytoją ir pan.

Plačiau...
 

2008-10-01 | Nuo kibernetinių atakų iki viešo šmeižto

Dar neprasidėjus politinės agitacijos laikotarpiui tapo aišku, kad šiuose rinkimuose nepavyks išvengti “nešvarių žaidimų”. Vietoj to, kad politikai ir jų šalininkai kibtų į darbus – rengtų rinkimines programas, pristatytų jas visuomenei, spręstų svarbias bei aktualias šaliai problemas – neretai imasi ir juodųjų technologijų.

Plačiau...
 

2008-09-30 | Valdžia ir jos nuodėmės

Plačiai žvelgiantys apžvalgininkai sako, kad šiandien Lietuva, palyginus su praeitimi, yra saugi šalis, o žmonės, palyginus su praeitimi, gyvena gerai. Bet žmonės nelabai  nori lygintis  su praeitimi. Jie nori lygintis su dabartimi ir gyventi su ateitimi.  

Plačiau...
 

2008-09-29 | Teisines užkardas valstybės ir privataus sektoriaus bendrame kelyje būtina pašalinti nedelsiant

Kuo toliau tuo labiau valstybės viešajame sektoriuje trūksta pinigų investiciniams projektams įgyvendinti, tą rodo ir Valstybės investicijų programos (VIP) finansavimas – kasmet ją formuojant projektų pateikiama 10 kartų daugiau nei yra lėšų. Problemos gilėja, o Vyriausybė nesiima priemonių joms spręsti, nors pinigų valstybėje yra.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų