Naujienos

2008-06-17 | Kazimiera Prunskienė solidarizuojasi

Žemės ūkio ministrė, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkė Kazimiera Prunskienė solidarizuojasi su vartotojais.

Plačiau...
 

2008-06-17 | L.Mogenienė: Seime pagaliau apsispręsta ryžtingiau naikinti diskriminacijos apraiškas

Šiandien, birželio 17 d. Seime priimtas bene daugiausiai diskusijų Seime sukėlęs Lygių galimybių įstatymas, įteisinantis ir valstybės neigiamą požiūrį į diskriminaciją dėl lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, etninės priklausomybės, religijos.

Plačiau...
 

2008-06-17 | Naujajam Švietimo ir mokslo ministrui būtina stabdyti kaimo mokyklų genocidą

Šiandien Valstiečių liaudininkų frakcija, susitikusi su naujuoju LR Švietimo ir mokslo ministru Algirdu Monkevičiumi, išreiškė susirūpinimą dėl nepakankamai veiksmingos ministerijos politikos kaimo mokyklų atžvilgiu bei pateikė pasiūlymus, kaip derėtų padėtį taisyti.

Plačiau...
 

2008-06-16 | V.Rinkevičius: siūloma švelninti ūkinės veiklos apribojimus saugomose teritorijose

Seimo Kaimo reikalų komitetas,   atsižvelgdamas į gautus pasiūlymus dėl darnaus žemės ūkio plėtojimo saugomose teritorijose, nusprendė pasiūlyti Vyriausybei įvertinti nustatytus perteklinius apribojimus saugomose teritorijose ir nustatyti kurie jau nebeatitinka dabartinių ūkininkavimo technologijų bei ūkinės veiklos lūkesčių, o steigiant naujas saugomas teritorijas - visapusiškai įvertinti jų steigimo būtinumą.

Plačiau...
 

2008-06-03 | Valstiečiai liaudininkai įsitikinę, kad valstybinė šeimos politika reikalinga Lietuvos ateičiai

Valstiečių liaudininkų frakcija, išanalizavusi Valstybinę šeimos politikos koncepciją, Vyriausybės ir Seimo teisės departamento išvadas dėl šio teisės akto, įvairių institucijų ir Lietuvos gyventojų nuomones, apklausų tyrimus, reiškia įsitikinimą, kad valstybinė šeimos politika, išdėstyta Koncepcijoje, kurios parengimo darbo grupei vadovavo VL frakcijos narė Rima Baškienė, yra reikalinga Lietuvos ateičiai.

Plačiau...
 

2008-06-03 | G. Didžiokas: Degalų kainas sumažinti įmanoma tik europiniame lygmenyje

Šiandien, birželio 2 d. įvykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos vicepirmininkas, Europos parlamento narys Gintaras Didžiokas konstatavo, kad kylančias degalų kainas, kurios smogė daugelio Europos šalių ekonomikoms, įmanoma sumažinti tik Europos Tarybai sutarus dėl akcizo mokesčio politikos persvarstymo.

Plačiau...
 

2008-06-03 | Patvirtinta Valstybinė šeimos politikos koncepcija padės visuomenei bręsti moralės ir vertybių srityje

Valstiečių liaudininkų frakcija dėkinga parlamentarams - kitų frakcijų nariams - svaria balsų persvara (69 „už“, 6 „prieš“ ir 24 „susilaikė“) balsavusiems už Valstybinės šeimos politikos koncepcijos nuostatas...

Plačiau...
 

2008-05-23 | V. Rinkevičiaus: Vandentvarka kaime reikalauja skubių pokyčių

Seimo Kaimo reikalų komitetas ragina Vyriausybę neatidėliotinai spręsti geriamojo vandens kokybės gerinimo ir nuotekų valymo sistemų tiesimo bei modernizavimo kaime finansavimo klausimus.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų