Naujienos

2008 08 05 | Lietuvos žmonėms įteikti nauji pasai

Penktadienio popietę Palangos Basanavičiaus gatvėje masinėmis eitynėmis ir aerobikos pamokomis prasidėjo Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos iniciatyva „Už sveiką Lietuvą“.

Plačiau...
 

2007 07 25 | Bendro darbo rezultatas - atidarytas informacinis centras prie Kryžių kalno

Šios kadencijos Seimas vienu iš gerų savo darbų gali įvardinti 72 Seimo narių teiktą pasiūlymą Valstybės biudžetui skirti lėšų skyrimo informacinio centro prie Kryžių kalno (Šiaulių rajone) įrengimui.

Plačiau...
 

2008 07 15 | Valstiečių liaudininkų sąskrydyje netrūko gerų emocijų

Į sąskrydį Kauno rajone Jadagonių kaime susirinkę Lietuvos valstiečių liaudininkų nariai bei svečiai ne tik diskutavo apie artėjančius Seimo rinkimus, bet ir džiaugėsi saule, rungėsi sportinėse rungtyse, vaišinosi ir kitus vaišino.

Plačiau...
 

2008 07 01 | Kaimo mokykloms Europos parlamento nario pagalba

Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos moksleiviai lankėsi Kaune - pabuvojo Zoologijos muziejuje, klaidžiojo slėpiningais senamiesčio požemių labirintais, pramogavo boulingo klube „Straikas“. Kelionę į Kauną vasaros stovykloje esantiems vaikams padovanojo Europos Parlamento Gintaras Didžiokas.

Plačiau...
 

2008-06-27 | Pirmieji nemokamo pieno sulaukė Seimo nariai

Ketvirtadienio rytą į posėdžių salę susirinkę parlamentarai ant savo stalo turėjo rasti po butelį pieno. Norėdamas atkreipti Seimo narių dėmesį į pienininkų problemas, ūkininkų prašymu, tuo rūpinosi valstietis liaudininkas Viktoras Rinkevičius. Tačiau pienininkų akciją sužlugdė Seimo kancleris Gintautas Vilkelis.

Plačiau...
 

2008-06-26 | Valstiečiai liaudininkai siūlo peržiūrėti aukštojo mokslo įstatymo pataisas

Šiandien, birželio 26 d., Valstiečių liaudininkų frakcijos nariai, išklausę studentus vienijančių organizacijų argumentus, išreikė abejonę dėl kai kurių Prezidento vetuoto aukštojo mokslo įstatymo pataisų tikslingumo.

Plačiau...
 

2008 06 20 | Žemės ūkio ministerija siūlo sprendimus pieno sektoriuje

Situacijai pieno sektoriuje gerinti, t.y. pieno supirkimo kainoms ir ūkių pajamoms didinti, kad būtų išvengta finansinės rizikos ūkiams ir jų vykdomiems projektams, Žemės ūkio ministerija siūlo...

Plačiau...
 

2008-06-19 | Būtina skubiai keisti kaimo mokyklų reorganizavimo Zarasų rajone programą

Valstiečių liaudininkų frakcija Seime, dar kartą apsvarsčiusi Zarasų rajono savivaldybės Tarybos bei Švietimo ir mokslo ministerijos nepakankamas pastangas siekiant išlaikyti kaimo mokyklas, kreipiasi į rajono savivaldybės Tarybą ir ministeriją, ragindama peržiūrėti Baibių bei kitų kaimo mokyklų rajone pertvarkos klausimus.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų