Naujienos

2008-09-29 | Teisines užkardas valstybės ir privataus sektoriaus bendrame kelyje būtina pašalinti nedelsiant

Kuo toliau tuo labiau valstybės viešajame sektoriuje trūksta pinigų investiciniams projektams įgyvendinti, tą rodo ir Valstybės investicijų programos (VIP) finansavimas – kasmet ją formuojant projektų pateikiama 10 kartų daugiau nei yra lėšų. Problemos gilėja, o Vyriausybė nesiima priemonių joms spręsti, nors pinigų valstybėje yra.

Plačiau...
 

2008-09-29 | Aldona Staponkienė: Žmonės turi jaustis saugūs!

Apie teisinę sistemą Lietuvoje, čia egzistuojančias problemas ir galimybes kalbamės su Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) komandoje, kandidate į Seimą Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje, teisininke Aldona Staponkiene.

Plačiau...
 

2008-09-29 | Kurkime lietuvą, kurioje būtų daugiau pagarbos šeimai

Pamąstymai apie tai, ką kiekvienam iš mūsų  reiškia šeima šiandien kalbamės su Seimo Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininke Rima Baškiene. “Visiems linkiu darnios, gražios šeimos”, - pradeda pokalbį Seimo narė, “nes būtent šeimoje bręsta asmenybė, formuojasi asmens kultūra, santykių sistema.

Plačiau...
 

2008-09-25 | K. Prunskienė: jokių bendradarbiavimų su KGB niekada nebuvo

Valstiečių liaudininkų sąjungos lyderės, žemės ūkio ministrės prof. Kazimiros Prunskienės nestebina atsinaujinęs skandalas dėl galimo jos bendradarbiavimo su KGB, nes toks ažiotažas kyla tradiciškai prieš kiekvienus rinkimus.

Plačiau...
 

2008 09 24 | Pareiškimas dėl gėdingų išpuolių prieš LVLS pirmininkę

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, stebėdama  pastaruoju metu per visuomenės informavimo kanalus transliuojamus ar skelbiamus mūsų politinių konkurentų užsakytus ir surežisuotus pranešimus apie LVLS pirmininkę, pareiškia.

Plačiau...
 

2008 09 24 | L.Mogenienė: valstiečiai irgi rašo DELFI komentarus

Ir vėl tenka aiškintis, kad esi ne kupranugarė, dėl to kad esi Seimo narė. Užsimoję pažaboti įžeidinėjimus ir neapykantos kurstymą žiniasklaidoje, patys ant to ir “užsirovėme”. Bet dėl to dar labiau akivaizdu, kad kažką reikia daryti – juolab kad pati kartais parašydama ir paskaitydama interneto komentarus, neatsistebiu, iš kur tiek neapykantos vienų kitiems, o ypač – tiems “kitiems”, kurių dorai nepažįstame beveik nė vieno, bet apie juos visada turime tvirtą, kaži kuo grįstą “nuomonę”.

Plačiau...
 

2008 09 13 | Valstiečiai liaudininkai – kaip niekad stiprūs visose srityse

Vakar Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga (LVLS) spaudos konferencijoje pristatė kruopščiai ir atsakingai rengtą dokumentą – partijos programą artėjantiems Seimo rinkimams.

Plačiau...
 

2008 09 12 | Valstiečiai liaudininkai  pasisako prieš Lietuvos pašto privatizavimą.

Apsvarsčiusi  akcinės bendrovės  „Lietuvos paštas” dviejų tūkstančių darbuotojų pasirašytą  kreipimąsi dėl pašto tinklo privatizavimo,  Valstiečių liaudininkų frakcija  Seime reiškia didelį susirūpinimą neigiamomis šios įmonės  privatizavimo pasekmėmis, kurios atneštų didelę žalą kaimo žmonių poreikiams.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų