Naujienos

2009-02-03 | Seimo nariai nepaėmė apie 85 tūkst. litų darbo užmokesčio

Dalies atlyginimo sausį atsisakę parlamentarai į valstybės biudžetą grąžino arba labdarai paaukojo apie 85 tūkst. litų. Maždaug 15 proc. atlyginimo, solidarizuodamiesi su tauta, neėmė Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungai priklausantys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio nariai bei vienas socialdemokratas.

Plačiau...
 

2009-02-02 | Valstiečių liaudininkų merai – vieni geriausių

Žurnalo „Veidas“ iniciatyva surengtuose merų rinkimuose net penki Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos nariai pateko į geriausių šalies merų trisdešimtuką. Ignalinos rajono meras Bronis Ropė tik šiek tiek nusileido pirmoje vietoje esančiam Druskininkų vadovui ir užėmė antrąją vietą, septintas liko Povilas Žagunis, dvyliktą keturioliktą vietas dalinasi Juozas Bertašius, tarp geriausių merų pateko ir Algirdas Kopūstas bei Virginijus Pozingis.

Plačiau...
 

2009-01-30 | LVLS pirmininkės, Nepriklausomybės akto signatarės prof. Kazimieros Prunskienės pareiškimas

Susipažinusi su praėjusią savaitę įvykusio žemdirbių savivaldos organizacijų išplėstinio posėdžio metu išsakytomis mintimis, negaliu nesistebėti valdančiosios dešiniosios koalicijos pareigūnų bandymu atsikalbinėti ir tuščiai guosti žemdirbius, patyrusius iš valdžios pusės didelį finansinį ir moralinį smūgį.

Plačiau...
 

2009-01-28 | Tūkstantmečio proga – naujas „Lietuvos moterys“ albumas

Praėjusį šeštadienį susirinkusios 25-ikių moterų organizacijų atstovės nusprendė išplėtoti Lietuvos moterų bendradarbiavimą ir išleisti antrąjį albumo „Lietuvos moterys“ leidimą. 2002 m. šiuo pavadinimu pasirodžiusio albumo leidėja, LVLS pirmininkė prof. Kazimiera Prunskienė vėl imasi iniciatyvos Lietuvos tūkstantmečio proga paruošti naująjį leidinį.

Plačiau...
 

2009-01-27 | Diskriminaciją mažina valstiečių laiudininkų įstatymų pataisos

Mažiau nei prieš metus Laimos Mogenienės siūlymu LR įstatymuose buvo įtvirtintas žmogaus teisių įgyvendinimas ne tik nepaisant amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, rasinės ar etninės priklausomybės, religijos, įsitikinimų ar tikėjimo, kaip buvo iki tol, bet ir socialinės padėties.

Plačiau...
 

2009-01-17 | Valstiečiai liaudininkai kviečia Vyriausybė ir visuomenę konstruktyviam dialogui

Valstiečių liaudininkų sąjungos (LVLS) Taryba reiškia didelį susirūpinimą ir pergyvenimą dėl sausio 16 d. prie Seimo ir kitur įvykusių piketuotojų susirėmimų su policija.

Plačiau...
 

2009-01-15 | Kas svarbiau - studentas ar reformos prestižas?

Seimo Mišrios Seimo narių grupės nariai atkreipiame valdančiosios daugumos dėmesį, kad permainos studijų finansavimo sferoje neturi riboti studijų prieinamumo mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams.

Plačiau...
 

2009-01-14 | R.Baškienė: Seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė tęsia savo veiklą

2004-2008 metų Seimo kadencijoje buvo įkurta Seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė, kurioje dirbo Seimo nariai išrinkti Šiaulių krašte ar kitaip susijusius su šio kraštu. 

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų