Naujienos

 2009-09-24 | R.Baškienė: Ar reformuojant sveikatos apsaugą girdima bendruomenių, ligoninių personalo nuomonė?

Seimo narė R. Baškienė Vyriausybės valandos metu kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrą A.Čapliką teigdama, kad įgyvendinant šalies apskričių reformą nemažai nerimo įnešta ir  į sveikatos apsaugos sistemą...

Plačiau...
 

2009-09-24 | A.Baura: Būtina pašalinti visas kliūtis Europinių lėšų įsisavinimui

Vyriausybės valandos metu Mišrios Seimo narių grupės Seimo narys Antanas Baura kreipėsi į Ministrą Pirmininką A.Kubilių išreikšdamas suisrūpinimą, kad savivaldybės teikdamos paraiškas projektams finansuojamiems iš Europinių lėšų turi  pateikti žemės valdymo dokumentus...

Plačiau...
 

2009-09-22 | Siūlome persvarstyti atominės elektrinės statybos tikslingumą

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga keičia savo ilgalaikę poziciją dėl atominės energetikos ir siūlo svarstyti jos alternatyvas. Apie tai šiandien Seime vykusioje spaudos konferencijoje pareiškė LVLS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Ignalinos meras Bronis Ropė ir Seimo narys Antanas Baura.

Plačiau...
 

2009-09-17 | R.Baškienė: ar būtina spartinti skyrybų procesą?

Seimo narė Rima Baškienė Vyriausybės valandos Seime metu atkreipė Teisingumo ministro R.Šimašiaus dėmesį į Teisingumo ministerijos parengtas Civilinio kodekso pataisas, kurios sukėlė visuomenės nerimą, nes jomis supaprastinamas santuokos nutraukimas. Norima leisti notarams tvirtinti šeimos santykių nutraukimą, kai nėra ginčo dėl turto ir jei sutuoktiniai neturi vaikų.

Plačiau...
 

2009-09-15 | R.Baškienė: Politikoje, kaip ir gyvenime reikia moralės ir sutelkto darbo

Diskusijose dėl Seimo Pirmininko rinkimų Mišrios Seimo narių grupės seniūnė Rima Baškienė kalbėjo, kad „Seimo Pirmininkas – tai ne tik posėdžių vedėjas. Itin svarbu jo patirtis, autoritetas ir siekiai, sugebėjimas telkti ir vienyti." 

Plačiau...
 

2009-09-10 Seimo narė R.Baškienė: lėšų socialinėms pašalpoms mokėti negali pritrūkti

 Seimo narė Rima Baškienė Vyriausybės valandos Seime metu kreipėsi į LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Donatą Jankauską atkreipdama dėmesį, kad savivaldybių biudžetuose ima trūkti lėšų socialinėms pašalpoms mokėti.

Plačiau...
 

2009-09-10 | Mišri Seimo narių grupė išsirinko naują seniūnę - Rimą Baškienę

Mišri Seimo narių grupė , 2009 m. rugsėjo 9 d. posėdyje,  išsirinko naują seniūnę - R. Baškienę.  Seimo narė R. Baškienė antrą kadenciją yra išrinkta į Seimą vienmandatėje Šiaulių kaimiškoje apygardoje Nr. 45.

Plačiau...
 

2009-09-04 | R.Karbauskio laiškas partijos nariams

Praėjo pusė metų po neeilinio LVLS suvažiavimo ir jau norisi aptarti pokyčius, įvykusius mūsų Sąjungoje bei įvertinti susiklosčiusią politinę aplinką.
Pirmiausia dėkoju visiems Jums už naujosios LVLS vadovybės veiklos palaikymą ir supratimą.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų