2009-09-04 | R.Karbauskio laiškas partijos nariams

MIELIEJI BIČIULIAI, BENDRAMINČIAI,

Praėjo pusė metų po neeilinio LVLS suvažiavimo ir jau norisi aptarti pokyčius, įvykusius mūsų Sąjungoje bei įvertinti susiklosčiusią politinę aplinką.

Pirmiausia dėkoju visiems Jums už naujosios LVLS vadovybės veiklos palaikymą ir supratimą. Dėkodamas už pasitikėjimą, išrinkus mane LVLS pirmininku, sakiau, kad siekdami kokybinių Sąjungos veiklos pokyčių, turėsime kantriai ir nuosekliai darbuotis.

LVLS vadovybė, matydama, jog deramai nespės pasirengti Europos parlamento rinkimams, pasirinko pasyvios rinkimų kompanijos variantą, rinkimams išleisdama 50 kartų mažiau lėšų nei praėjusiuose Seimo rinkimuose. Manau, kad sprendimas visas pastangas ir resursus koncentruoti į artėjančius savivaldybių rinkimus yra teisingas, o Europos Parlamento rinkimų rezultatai motyvuoja daug aktyvesnei veiklai.

Per pastaruosius keletą metų LVLS prarado sau palankų elektoratą ir tai atsitiko pirmiausia todėl, kad ankstesnė Sąjungos vadovybė buvimą valdžioje padarė LVLS veiklos tikslu. Liūdna prisiminti buvusias pastangas kuriant „LEO LT“. Toks svarbus sprendimas buvo priimtas visiškai neatsižvelgiant į Lietuvos gyventojų nuomonę, nepasiteiravus LVLS narių pozicijos, o trys LVLS Seimo nariai, atsisakę palaikyti „LEO LT“ steigimą, buvo vadinami išdavikais. Visgi laikas viską sustatė į savo vietas, o LVLS gretas pirmiausia paliko buvę vyriausybės nariai, keletas buvusių Seimo narių, ministerijų, apskričių valdininkų, kurie atėjo į partiją gavę postus. Procesas, kai dalis politikų neišlaiko valdžios egzamino, neaplenkė ir mūsų Sąjungos.

Nedidelė grupė LVLS narių asmeninės naudos nutarė ieškoti kitose partijose ar kurdami naujus politinius judėjimus. Džiugina tai, kad absoliuti dauguma LVLS narių liko ištikimi mūsų Sąjungos idėjoms ir kolegoms, tad pastangos suskaldyti LVLS visiškai sužlugo.

Tikiu, kad artėjant savivaldybių rinkimams visuomenė ir žiniasklaida vis dažniau pastebės mūsų Sąjungos savivaldybininkų darbo rezultatus, kas akivaizdžiai parodo, jog LVLS tebėra viena įtakingiausių ir sėkmingiausiai veikiančių politinių jėgų savivaldoje.

Manau, kad visi bandymai laidoti LVLS politinę perspektyvą subyrės artėjančiuose savivaldybių rinkimuose, kada nebeužteks vaidinti kairesnius ar dešinesnius... Atrinks tauta, įvertinusi sugebėjimus tvarkyti savivaldybių ūkį, atstovauti rinkėjams bei rūpintis žmonių gerove tokiu sunkiu Lietuvai laikotarpiu. LVLS bus šių rinkimų favorite ne pažadais, rinkimine reklama, skandalingais kandidatais, bet savo ūkiškumu, tolerancija ir pastovumu.

Kviečiu visus susitelkti bendram darbui prasidėjusioje LVLS savivaldybių rinkimų kampanijoje, kurios tikslas - laimėti didžiausią dalį savivaldybių tarybų mandatų ir savo patirtį bei idėjas įgyvendinti kuo didesniame savivaldybių skaičiuje.


Su geriausiais linkėjimais.

LVLS pirmininkas                       Ramūnas Karbauskis

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų