2009-08-25 | Sveikinimas su Rugsėjo 1-ąja



Ateina Rugsėjo 1-oji – visus jaudinanti diena, visus - mažus ir didelius. Tai diena, kuri atvedė kiekvieną iš mūsų į Gyvenimą. Pradedantiems savąjį mokslo ir žinių įsisavinimo kelią Rugsėjo 1-oji žada pažinimo ir atradimų džiaugsmus. Einantiems tuo keliu paaugliams – naujus džiugius įspūdžius ir nepakartojimą savęs ir pasaulio atradimą.

Prisiminkime, kaip mokėmės rašyti pirmąją raidę ir tarti pirmąjį žodį, kada Rugsėjo 1-ąją už rankos tėvai atvedė mus į pirmąją klasę. Daugelis tikėjo, kad mokykloje ne tik išmoks rašyti ir skaityti, bet atras naujus pasaulius ir pažins neaprėpiamus tolius. Ir iš tiesų, pažinimas tęsiasi visą gyvenimą ir nesibaigia kartu su mokyklos baigimu.

Kasmet pasikartojanti Rugsėjo 1-oji visiems primena: pasiryžimas tęsti mokymosi procesą ne tik grąžina į jaunystę, bet ir pripildo sielą naujais įspūdžiais, savęs ir pasaulio pažinimo džiaugsmu.

Sveikinu visus su šia išskirtine švente, Rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir Žinių diena.


Pagarbiai, LVLS pirmininkas Ramūnas Karbauskis

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau




 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų