2009-07-10 | Seimo narė Rima Baškienė: „Finansinė situacija valstybėje - svarbi visiems“

 

„Socialiai jautrių įstatymų svarstymas Seime dar kartą įrodė, kaip svarbu konstruktyvi diskusija, situacijos analizė, konkretūs skaičiavimai. Ieškodami būdų, kaip išbristi iš sunkmečio, visi turime siekti susitarimo, nes visi esame atsakingi už priimtus sprendimus. Prieš mažindami išmokas, pensijas, atlyginimus turime aiškiai atsakyti į klausimą: ar tikrai nėra kitų biudžeto taupymo rezervų? Šioje situacijoje valdantieji turėtų tartis, pateikdami konkrečius skaičiavimus, ne tik su savo koalicijos partneriais, suinteresuotomis grupėmis, profsąjungomis, bet ir su Seimo opozicija. Šiuo metu papildoma politinė įtampa nereikalinga, o varžybos kas bus „geresnis“ teikdamas populistinius pasiūlymus tampa nebejuokingos. Socialiai jautriais klausimais reikalingas nacionalinis susitarimas“, - sakė R.Baškienė Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo svarstymo Seimo posėdyje metu.

Seimo narė R.Baškienė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, prašydama visiems Seimo nariams pateikti finansinę šalies analizę ir Vyriausybės siūlymus. „Valstiečių liaudininkų sąjungos atstovai Seime pritars tik tiems sprendimams, kurie bus pagrįsti skaičiavimais ir situacijos analize,“ – teigė parlamentarė.


 
Mišrios Seimo narių grupės informacija
 

Daugiau informacijos:
Seimo narė R.Baškienė
Tel: 869842173

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų