2009-06-01 | Gintaro Didžioko komanda dalyvavo tarptautiniame neįgaliųjų boulingo turnyre

Šeštadienį, gegužės 30 d., pirmą kartą Baltijos šalyse ir Rytų Europoje įvyko tarptautinis neįgaliųjų boulingo čempionatas. Čia rungėsi keletas komandų iš Vilniaus ir Baltarusijos. Prie rungtynių prisijungė ir Europos parlamento nario Gintaro Didžioko komanda.

Renginio organizatoriai Lietuvos politinėms partijoms, valstybinėms įstaigoms ir organizacijoms išsiuntė beveik šimtą kvietimų kartu su neįgaliaisiais dalyvauti turnyre. Tačiau atsiliepė tik Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, socialdemokratai ir Vilniaus savivaldybė.

„Nors renginio svečių tarpe mūsų komanda pasirodė puikiai – tai nebuvo rungtynės tikrąja to žodžio prasme. Renginys buvo puiki proga susipažinti su aktyviais, iniciatyviais žmonėmis, užmegzti draugiškus santykius. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas ir toliau tęsis“, - sakė Gintaras Didžiokas.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų