2009-05-11 | „Kuriantis miestas“ – Europos dienos šventė Ignalinoje

Gegužės 8 d. Ignalinos Laisvės aikštėje vyko margaspalvė Europos dienos šventė „Kuriantis miestas“, taip pat buvo paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, pasveikinti rajono žurnalistai ir raštingumo konkurso nugalėtojai.

Ignaliniečius pasveikino rajono meras Bronis Ropė ir Seimo narys Konstantas Ramelis. Rajono vadovas priminė, kokias galimybes suteikė Europos Sąjunga ir kokie darbai buvo atlikti įsisavinat jos paramą. Laisvės aikštės rekonstrukcija  – tai pirmasis europinis projektas ir  simboliška, kad Europos diena minima būtent čia. Meras ir Seimo narys profesinės šventės proga pasveikino rajono laikraščių „Nauja vaga“, „Mūsų Ignalina“ ir Ignalinos televizijos darbuotojus, visiems žurnalistams įteikė savivaldybės dovanas. Mero pavaduotojas Henrikas Šiaudinis apdovanojo savivaldybės  organizuoto konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“laimėtojas Renatą Labutienę ir gimnazistę Gintarę Vaivadaitę.

Šventė pradėta tikrųjų europiečių  - penkiamečių darželinukų  daina. Smagu buvo žiūrėti į vaikus, kurių gimimas siejamas su Lietuvos įstojimu į Europos Sąjungą. Skambant muzikai, visi norintys iš tūkstančio vėjo malūnėlių ant stendų dėliojo Ignalinos ir Europos Sąjungos simbolius. Mažieji dailininkai čia pat piešė ir savo darbus eksponavo nuolat pasipildančioje parodoje. Vyko viktorina „Ką žinai apie Europos Sąjungą“. Savo žinias parodė ir dėl prizų varžėsi  Ignalinos gimnazijos mokytojai bei rajono pasieniečiai. Viktorinos dalyviai atsakinėjo į klausimus bei didžiuliame žemėlapyje dėliojo šalių sostines ir vėliavas. Šventei įspūdingumo suteikė motociklų gausmu aikštę sudrebinę baikeriai. Jie atvežė šokėjas, o vaikams organizavo smagias rungtis, vėliau visus norinčius pavėžino ir kvietė dalyvauti gegužės 9 d. miesto vasaros estradoje vykusioje Aukštaitijos baikerių sezono atidarymo šventėje.

Europos dienos šventiniame koncerte skambias dainas dainas ir šokius žiūrovams dovanojo popchoras „Pumpurėliai“, gimnazistas Tomas Ulozas, sportinių šokių klubas „Mamba“, šiuolaikinių šokių mergaičių ir merginų grupės, taip pat viešnios iš Visagino – ukrainietiškų dainų ir šokių ansamblis „Kalyna“. 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų