2009-04-30 | R.Karbauskio kreipimasis į LVLS narius dėl Europos Parlamento rinkimų

Mieli bičiuliai, bendraminčiai

Prasideda Europos Parlamento rinkimų kampanija. LVLS į rinkimus žengia vedama naujos Sąjungos vadovybės, atsinaujinusios Valdybos ir Tarybos. Tačiau akivaizdu, kad siekiant gerų rezultatų rinkimuose šių pasikeitimų tikrai nepakaks. Mūsų nesėkmės praėjusiuose Seimo rinkimuose didžiąja dalimi buvo mūsų motyvacijos ir pastangų stokos pasekmė. Ar galėjo būti kitaip, kai dauguma LVLS narių negali atsakyti į klausimą, kas LVLS Seimo rinkimų sąraše užėmė antrąją ar trečiąją vietas, jau nekalbant apie pirmąjį ir antrąjį dešimtukus.
Bandydami rasti būdą sudominti ir įtraukti į rinkimų kompaniją Sąjungos narius, mes pirmą kartą LVLS istorijoje vykdėme visuotinį mūsų rinkiminio sąrašo reitingavimą. Įvertinant, kiek mažai tam turėjome laiko ir aiškią patirties stoką, turime pasidžiaugti tuo, kad virš 1700 LVLS narių tiesiogiai dalyvavo šiame procese. Dabar turime tokį LVLS rinkimų sąrašą, kurio norėjome, tad ne tik galime, bet privalome padaryti viską, ką sugebame, kad tas sąrašas sulauktų kuo didesnio rinkėjų palaikymo.
Lankydamasis LVLS skyriuose klausiau, ar yra realu, kad kiekvienas Sąjungos narys suagituotų po 15 rinkėjų. Atsakymas visur tas pats - realu. Jeigu kiekvienas mūsų tą „realu“ paverstume rezultatu, gautų balsų mums pakaktų tapti vieniems iš rinkimų nugalėtojų. Atrodo, reikia tiek nedaug, tačiau norint pasiekti norimą rezultatą, būtina, kad ne 10 ar 30 procentų LVLS narių padarytų savo darbą, o visi 100 procentų. Reikia visuotinio LVLS narių aktyvumo ir pastangų, tuomet Sąjunga vėl galės džiaugtis pergalėmis. Suprantu, jog Europos parlamente rinkimai daugeliui mūsų nėra labai aktualūs, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šie rinkimai yra paskutiniai prieš savivaldybių rinkimus. Todėl Europos Parlamento rinkimai - tarsi starto pozicija į mums svarbiausius rinkimus. Norėdami laimėti savivaldybių rinkimus, jau EP rinkimuose turime parodyti, kad LVLS pozicijos stiprėja. Suprantama, realus LVLS stiprėjimas nėra vieno ar keleto mėnesių darbas, tam turime skirti visą laikotarpį iki savivaldybių rinkimų ir jau šį rudenį pradėdami kryptingą, nuoseklią savivaldybių rinkimų kompaniją. Šiuo metu galime pasikliauti tik mūsų visų bendromis pastangomis ir noru padaryti tai, ką galime.
Prašau visų Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo, kad birželio 7 dienos Europos Parlamento rinkimų rezultatai taptų pirmuoju LVLS pakilimo etapu.

LVLS pirmininkas                                                                            Ramūnas Karbauskis

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų