2019-11-26 | Ramūnas Karbauskis kreipiasi į VSD dėl pasinaudojimo jo vardu

Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) prašydamas išsiaiškinti, kokios valstybei nedraugiškos jėgos veikė jo vardu peticijos.lt. platindamos neva R. Karbauskio sukurtą peticiją ir ragindamos gyventojus ją pasirašyti. Politiko nuomone, tokie asmenys gali turėti daugiau tikslų, nei kaip tik pažeminti politiką ar klaidinti visuomenę. Jie gali būti nusiteikę prieš valstybės vykdomą politiką gynybos klausimais ir gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Jis taip pat kreipėsi į tinklalapio peticijos.lt administratorius, jog būtų pašalinta peticija, kuri buvo sukurta jo vardu bei užtikrinti, jog tinklalapiu  negalėtų pasinaudoti priešiški valstybei, demokratijai, Lietuvos narystei NATO ir ES asmenys ar asmenų grupės.

Seimo narys taip pat informuoja Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministeriją ir Lietuvos Respublikos kariuomenę, jog peticija, kuri skelbiama minėtoje svetainėje jo vardu, yra netikra ir dar vienos melagingos naujienos, nukreiptos prieš NATO sąjungininkus, pavyzdys.

Ramūnas Karbauskis dėkoja LR kariuomenės atstovams už pastebėtą pasinaudojimą jo vardu ir budrumą. Jis taip pat primena, jog  LVŽS ir jis asmeniškai  pasisako už aktyvią ir atsakingą narystę NATO, bei yra įsitikinę, jog stiprus ir vieningas Aljansas, gebantis užtikrinti jam priklausančių valstybių saugumą ir gynybą, yra esminis saugios Lietuvos Respublikos išorės aplinkos garantas.

Tinklalapyje peticijos.lt R. Karbauskio vardu buvo užregistruota peticija, kuria raginama reikalauti kompensacijų už sąjungininkų keliamus nepatogumus.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų