2019-09-30 | Seimo narė Audronė Jankuvienė: Senjorų kava rodo pokyčius mūsų visuomenėje - Seimo nariai kviečiami prisidėti

Šiemet Kaune pirmą kartą startuoja akcija „Senjorų kava“. Jos iniciatorė – Seimo narė Audronė Jankuvienė.

Visą spalio mėnesį senjorai bus nemokamai vaišinami kava.  Į parlamentarės kvietimą iškart atsiliepė 14 Kauno įstaigų – restoranai ,,Metropolis”, ,,Daugirdas”, ,,Piccola Italia”, ,,Daniela”, ,,Grill London”, ,,Caif Café” kavinių tinklas, baras ,,B2O”, kavinė ,,Kibi čibi”, kavinių tinklas ,,al Fresco”, ,,Vieno prancūzo sandėliukas”  ir kt.

„Ši iniciatyva jau 18 metų gyvuoja Vilniuje, pasiekė Klaipėdą, Šiaulius, Gargždus, ir man buvo labai gaila, kad ji neatkeliavo iki Kauno. Yra buvę tik epizodiškų atvejų”, - sako Audronė Jankuvienė. –  Dabar tereikėjo įskelti kibirkštį – kavinės ir restoranai labai geranoriškai reagavo į kvietimą. Tai rodo jų socialinį jautrumą, solidarumą, kintantį požiūrį į vyresnio amžiaus žmones. Taip kuriami draugiški ryšiai tarp kartų,  pokyčiai mūsų visuomenėje, mažinama socialinė atskirtis. Kviečiu kolegas Seimo narius, nepaisant politinių pažiūrų, savo miestuose ir miesteliuose paraginti verslą taip pat atverti savo kavines senjorams”.

„Caif Cafe“ kavinių tinklas Vilniuje rengiamose akcijose dalyvauja jau ne vienerius metus. „Tai sveikintina iniciatyva, tapusi savotiška mūsų prekinio ženklo tradicija. Todėl sulaukę kvietimo senjorų mėnesį – spalį paminėti prie kavos puodelio Kaune, nedelsdami sutikome. Žinome, jog tai suburs visą būrį garbaus amžiaus kavos mėgėjų. Be to, tai pirmas kartas, kuomet akcija bus vykdoma Kaune”,  -  sako UAB „Delano“ rinkodaros specialistė Austėja Matusaitė.

„Grill London“ restoranų tinklo rinkodaros vadovas Andrius Bakanas priduria: „Pas mus lankosi nuo moksleivių, studentų iki verslininkų ir senjorų. Bet žinome, kad ne kiekvienas senjoras gali sau leisti ateiti kavos išgerti į kavinę ar restoraną. O norime juos nudžiuginti, matyti juos besišypsančius. Todėl jungiamės prie iniciatyvos „Senjorų kava”.

Restoranai ir kavinės senjorus kviečia kavos pasirinktomis savaitės dienomis ir valandomis. Pavyzdžiui, pirmadienio rytais senjorus kavos kviečia restoranas ,,Metropolis” , po pietų – restoranas ,,Daugirdas”, pirmadieniais ir antradieniais senjorų laukia ,,Vieno prancūzo sandėliukas” , antradienių rytais restoranas ,,Piccola Italia”, trečiadieniais  – baras ,,B2O”. Ketvirtadieniais senjorai kavinėje ,,Kibi čibi” bus vaišinami ir pietumis, ir kava. Penktadieniais kviečia trys kavinės ,,al Fresco”. Kavinių tinklas ,,Caif Cafe” vaišins senjorus sekmadieniais trijose savo kavinėse. Restoranas  ,,Daniela” kviečia į svečius senjorus sekmadieniai, du ,,Grill London” restoranai – šeštadieniais  ir sekmadieniais.

Akcija truks visą mėnesį, tad prie jos gali jungtis ir kiti restoranai bei kavinės.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų