2019-08-21 | LVŽS yra užtikrinta dėl V. Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarusLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra užtikrinta dėl Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūros į Europos komisarus tinkamumo, todėl jokios kitos kandidatūros nėra svarstomos. LVŽS Valdybos sprendimu partija oficialiai informuos Europos žaliųjų frakcijos, kuriai priklauso taip pat Lietuvos žmonių išrinkti LVŽS Europos Parlamento nariai, atstovus, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, siūlydama Virginaus Sinkevičiaus kandidatūrą į Europos komisaro postą, yra užtikrinta dėl jo kompetencijos ir galimybių tinkamai atstovauti savo tėvynei Lietuvai ir visai Europos Sąjungai vertybiniu bei politiniu požiūriu. Lietuvos valstiečiai ir žalieji yra įsitikinę, kad Virginijus Sinkevičius yra tinkamiausias Lietuvos atstovas vienoje svarbiausių ES vykdomosios valdžios institucijų, įgyvendinančių Europos Parlamento ir Europos Tarybos sprendimus.

Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, partija savo motyvus oficialiame laiške už Virginijų Sinkevičių Europos žaliesiems pateiks artimiausiu metu. Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino Ekonomikos ir inovacijų ministro 28 metų Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į Europos Komisijos narius. Jei jį pasirinks komisijos vadovė Ursula von der Leyen ir bus palaikymas Europos parlamente, V. Sinkevičius taptų pačiu jauniausiu komisaru Europos Komisijos istorijoje. „Virginijus Sinkevičius – naujos kartos politikas, kuris gimė ir augo laisvoje Lietuvoje“, – sako LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis. Pasak LVŽS lyderio, pasiūlytas kandidatas į Europos komisarus nestokoja jaunatviško entuziazmo, patriotiškumo ir idealizmo, o tai yra didžiulis privalumas inovatyvių sprendimų ieškančiai Europos Sąjungai.

Virginijus Sinkevičius – ekonomistas, Seimo narys, Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministras. 2009 m. baigė Vilniaus Salomėjos Neries gimnaziją. 2009-2012 m. studijavo Jungtinės Karalystės Alberistvito universitete, kuriame įgijo ekonomikos ir tarptautinių santykių bakalauro laipsnį.  2012 m. stažavosi LR Ministro Pirmininko Tarnybos Regionų ir etninių klausimų skyriuje. 2012–2013 m. Olandijos Mastrichto universitete toliau tęsė studijas, įgijo Europos politikos magistro laipsnį. 2012–2015 m. naujienų portalo „The Lithuanian Tribune“ autorius ir redaktorius. 2013–2014 m. dirbo JAV Vašingtono Europos analizės centre (CEPA) projektų vadovo padėjėju. 2013 m. stažavosi LR atstovybėje Vašingtone, JAV. 2014 m. buvo AB Lietuvos pašto tarptautinės grupės projektų vadovas, 2014–2015 m. – programos „Kurk Lietuvai“ dalyvis, 2015–2016 m. – Lietuvos oro uostų koncesijos projekto koordinatorius. 2016 m. „Investuok Lietuvoje“ Investicinės aplinkos gerinimo grupės vadovas. 2016 m. Šeškinės vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinktas į LR Seimą, paskirtas LR Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku. 2017 m. lapkričio 27 d. paskirtas LR Ūkio ministru, įgyvendinus ministerijos reorganizaciją tapo LR Ekonomikos ir inovacijų ministru.


Seimo kanceliarijos nuotrauka

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų