2019-05-23 | LVŽS valdyba ragina Lietuvos piliečius balsuoti už G. Nausėdą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) kviečia Lietuvos piliečius aktyviai dalyvauti sekmadienį vyksiančiuose rinkimuose ir palaikyti Gitaną Nausėdą. Tai po ketvirtadienį posėdžiavusios LVŽS valdybos pranešė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Nemažos dalies rinkėjų nusivylimas pirmojo Prezidento rinkimų turo rezultatais, kai į antrą turą nepateko jų palaikyti kandidatai, gali sumažinti rinkėjų aktyvumą šį sekmadienį. Pasyvus rinkėjų elgesys naudingas tik Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatei Ingridai Šimonytei“, - sako LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

I. Šimonytei, pasak R. Karbauskio, naudinga ir tai, kad rinkimuose aktyvesnis jaunimas neturi patirtinės atminties ir gali nežinoti, jog kandidatės I. Šimonytės parašais yra patvirtintas valstybės praskolinimas krizės metais, mokant tris kartus didesnes palūkanas, nei tai darė kaimyninės šalys. „Jos sprendimai gulė ne tik ant pensininkų pečių, kurių pinigais iš SODROS buvo dengiama valstybės skola, bet palietė ir šiandienos jaunus žmones, kurie tampa įkaitais už tuomet neatsakingai padarytus ir didelę žalą atnešusius sprendimus“, - sako jis.

Anot R. Karbauskio, ir vakar vykusi diskusija su kandidatu G. Nausėda frakcijos posėdyje Seime rodo, kad tik aktyvus Lietuvos žmonių dalyvavimas  ir balsavimas už Gitaną Nausėdą suteiks viltį, jog vietoj politinės konfrontacijos ir susiskaldymo bus pereita prie dialogo, o korupcinius nusikaltimus, interesų grupių poveikį politikai bei  valstybei padarytą žalą tirs ne specialiosios Seimo komisijos, o tikrai nepriklausomi prokurorai, kurių tyrimų niekas nebandys stabdyti ar kitaip nedarys įtakos.

LVŽS valdybos nariai atkreipia dėmesį, kad Lietuvai sekmadienį taip pat svarbūs ir Europos Parlamento rinkimai. Pasak R. Karbauskio, LVŽS kviečia visus dalyvauti Europos Sąjungos Parlamento rinkimuose ir balsuoti už LVŽS kandidatų sąrašą Nr. 2.

„Mums svarbus Tautos balsas ir pasitikėjimas. Atėjome tam, kad kurtume gerovės valstybę kiekvienam joje gyvenančiam žmogui, o ne išrinktųjų klanui. Valstybė ir joje gyvenantys žmonės mums yra vertybė, kurią prisiekėme saugoti“, - sako R. Karbauskis.

Daugiau informacijos:

LVŽS valdyba

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų