2019-03-01 | R. Karbauskis: ,,Kviečiu ateiti į rinkimus ir palaikyti LVŽS kandidatus savivaldos rinkimuose’’

 


 

Kovo 3 d. kviečiame dalyvauti savivaldos rinkimuose ir palaikyti LVŽS kandidatus, siekiant, kad ilgai laukti pokyčiai valstybėje būtų įgyvendinti ir regionuose.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai laimėjus rinkimus į Seimą jau daugiau nei 2-ejus metus vykdomos svarbios reformos šalyje. Per šiuos metus paaugo pensijos, atsirado vaiko pinigai ir pradėta rimta kova prieš korupciją šalyje.

Pasak partijos lyderio Ramūno Karbauskio, pradėti pokyčiai valstybėje orientuoti į visų Lietuvos žmonių gerovę ir poreikius. Permainų bus siekiama ir savivaldybėse.

,,Kovo 3 d. kviečiu balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus į merus ir tarybos narius bei būtinai ateiti į rinkimus tam, kad pokyčiai, kurie vyksta valstybėje, tęstųsi ir savivaldoje’’,- sako Ramūnas Karbauskis.

Politinė reklama, parengta LVŽS.

 

 

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų